Tefal G2540453 Eco-Respect 24 cm

 • Výprodej
 • 20 % sleva s kódem

Pánev, Typ pánve: klasická, Průměr pánve: 24 cm, Typ ohřevu: plyn, indukce, sklokeramika, elektřina, Materiál pánve: hliník, Nepřilnavý povrch, Vhodné do myčky, Vhodné do trouby: Ano", Indikátor teploty, Hmotnost: 832 g. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

24cm pánev Tefal G2540453 Eco-Respect s odolným nepřilnavým povrchem Titanium Pro, který usnadňuje nejen přípravu jídel, ale i následnou údržbu. Pánev byla vyrobena ze 100% recyklovaného hliníku. Disponuje indikátorem teploty Thermo-Signal pro signalizaci rozehřátí pánve a technologií Thermo-Fusion, která rovnoměrně distribuuje teplo po celém dně. Pánev je kompatibilní se všemi druhy sporáků včetně indukčních. Její povrch je 100% bezpečný, neobsahuje PFOA, olovo či kadmium. Dopřejte si kvalitního pomocníka do kuchyně s francouzskou výrobou.

Pánev Tefal G2540453 Eco-Respect 24 cm 

 • Nepřilnavý povrch Titanium Pro vydrží až 2× více
 • Tělo z recyklovaného hliníku
 • Ekologicky vyrobená slitina
 • Indikátor rozehřátí Thermo-Signal
 • Pokročila indukční technologie Thermo-Fusion
 • Jednoduchá údržba s vnitřním i vnějším nepřilnavým povrchem
 • Kvalitní francouzská výroba
 • Vysoká kompatibilita se všemi varnými deskami včetně indukce
 • 100% bezpečný nepřilnavý povrch s nulovým obsahem PFOA, olova či kadmia
 • Tefal je světová jednička ve výrobě kuchyňského nádobí

100% recyklovaný hliník

Řada Eco-Respect obsahuje 100% recyklovaný hliník. Při výrobě vyžaduje až o 90 % méně energie. Nádobí disponuje odolným povrchem, který snese až 2× více ve srovnání se standardním povrchem značky Tefal Titanium. Usnadňuje tak přípravu jídel a následné čištění.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Indikátor Thermo-Signal

Abyste vždy věděli kdy je pánev připravená k vaření, je vybavena indikátorem Thermo-Signal který zčervená, když bude pánev ideálně nahřátá. 

Rovnoměrná distribuce tepla Thermo-Fusion

Aby vaše jídlo bylo rovnoměrně připravené, pánev je vybavena technologií Thermo-Fusion, která je zodpovědná se distribuci tepla do celého materiál. Pánev se navíc snadno čistí a usnadní tak váš úklid po vaření.

Vhodná pro všechny druhy spotřebičů

Pánev je vhodná pro všechny druhy sporáků včetně indukčních. Nádobí bylo navrženo a následně vyrobeno ve Francii, což odpovídá jeho vysoké kvalitě. Povrch pánve Titanium Pro je i přes svou nepřilnavost maximálně bezpečný. Neobsahuje PFOA, olovo ani kadmium. Stejně také nepodléhá žádnému uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ pánve klasická
Typ ohřevu plyn, elektřina, sklokeramika, indukce
Průměr pánve 24 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal G2540453 Eco-Respect 24 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi