Tefal E2154014 Aroma grilovací pánev (26cm)


Pánev, Typ pánve: grilovací, Průměr pánve: 26 cm, Typ ohřevu: plyn, indukce, sklokeramika, elektřina, Materiál pánve: litý hliník, Nepřilnavý povrch, Vhodné do myčky, Indikátor teploty, Hmotnost: 1240 g. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Grilovací pánev Tefal E2154014 Aroma má průměr 26 cm a je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce. Skvělý povrch zajišťuje dokonalý rozvod tepla a jeho udržení, čímž získáte opravdu jemné a chutné zpracování jídel. Robustní titanový povrch je odolný a snadno se myje. Thermo-Spot vás informuje o dokonalé teplotě a připravenosti pánve na vaření či pečení. Veškeré nádobí Tefal Aroma je z recyklovatelného materiálu, bez obsahu PFOA, olova nebo kadmia (zdraví nezávadné).

Šikovné a dokonalé vaření, smažení a opékání

Silné dno elegantní a silné pánve Tefal Aroma z litého hliníku zajišťuje vynikající držení tepla pro jemné a chutné vaření všech vašich oblíbených receptů. Její nepřilnavý povrch, posílený titanem, je odolný a robustní, šikovné prvky včetně technologie Thermo-Spot®, žlábků pro snadné vylévání, praktických rukojetí a poklice s odkládací pozicí (při hluboké pánvi) se navíc postarají o rychlé a pohodlné vaření. Kompatibilní se všemi sporáky včetně indukčních.

Pánve Tefal Aroma: Nechte se inspirovat

Nechte se unášet svou kreativitou s hrnci a pánvemi z propracované, elegantní a robustní sady z litého hliníku Tefal Aroma, vhodné i pro indukční sporáky. Svým silným dnem zajišťuje pánev Aroma výborný rozvod a udržení tepla pro jemné a chutné výsledky všech vašich oblíbených receptů. Její robustní titanový povrch je odolný a snadno se čistí, a umožňuje tak ještě dynamičtější vaření. Inspiraci vám dodá celá řada šikovných prvků, včetně technologie Thermo-Spot® pro dosažení dokonalých výsledků, pohodlného žlábku pro přesné servírování, praktické pomocné rukojeti a šikovné poklice s odkládací pozicí (při hluboké pánvi) pro zachování čistoty vaší kuchyňské linky. Vyjádřete svou kreativitu vařením, zdokonalujte své schopnosti a užívejte si svůj čas strávený v kuchyni, to vše díky Tefal Aroma.

Pánev grilovací Tefal Aroma 26 cm E2154014 - nepřilnavá, indukční

  • Nádobí Tefal Aroma: šikovné a skvělé
  • Vynikající držení tepla: elegantní konstrukce z litého hliníku a silné dno zajišťují dlouhé držení tepla pro jemný a chutný výsledek
  • Povrch posílený titanem: jednoduše čistitelný a nepřilnavý povrch pro snadné vaření
  • Technologie Thermo-Spot® pro perfektní načasování
  • Žlábky: navrženy pro čisté a přesné servírování
  • Pomocná rukojeť: pro dynamické, kreativní vaření
  • Pro všechny varné desky: kompatibilní se všemi sporáky včetně indukce
  • Světová jednička v oblasti pánví a hrnců *
  • Ekologické: recyklovatelné produkty s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, bez olova a kadmia)

VÝBORNÉ A DLOUHÉ UDRŽENÍ TEPLA
Díky konstrukci z litého hliníku a silnému dnu zajišťuje nádobí Aroma výjimečné udržení teploty pro jemné výsledky plné chuti pro všechny vaše oblíbené recepty.

INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®
Thermo-Spot® se zbarví červeně, jakmile pánev dosáhne své ideální teploty na skvělé opečení. Garantuje vynikající texturu, vynikající barvu a vynikající chuť pro pokrmy lahodné a plné chutí každý den.

NEPŘILNAVÝ POVRCH TITANIUM: ULTRA ODOLNÝ S ČÁSTICÍ TITANU
Tento povrch nabízí výraznou a dlouhotrvající nepřilnavost díky extra silné povrchové vrstvě posílené titanovými částicemi.

ŠIKOVNÝ VYLÉVACÍ ŽLÁBEK
Speciálně navržena s integrovanými žlábky pro čisté a přesné servírování pokrmů.

POMOCNÁ RUKOJEŤ
Praktická rukojeť pro dynamické, kreativní vaření.

KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI ZDROJI OHŘEVU
Kompatibilní se všemi zdroji ohřevu - elektřina, plyn, sklokeramika, indukce.

TEFAL - SVĚTOVÁ JEDNIČKA *
Jen Tefal jde tak daleko, aby vám poskytl vynikající výsledky při vaření. To je další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávisle hodnoceného žebříčku, 2016, prodeje podle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí.

ZDRAVÉ VAŘENÍ S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ
Naším cílem je vyrábět trvanlivé výrobky, které budete moci používat velmi dlouho, a naši planetu tím díky recyklovatelným výrobkům s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, olova a kadmia) udržovat zdravou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ pánve grilovací
Typ ohřevu plyn, elektřina, sklokeramika, indukce
Průměr pánve 26 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal E2154014 Aroma grilovací pánev (26cm)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi