Tefal BL91HD31 Infinymix Plus


Stolní mixér, Příkon: 1600 W, Počet rychlostí: 10, Objem: 1,75, Drcení ledu: Ano", Smoothie: Ano, Pulzní spínač: Ne, Vyjímatelná miska: Ano, Hmotnost: 4900. Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Profesionální vysokorychlostní mixér Tefal BL91HD31 Infinymix Plus v moderním stříbrném provedení s vysokým 1 600W výkonem motoru a rychlostí otáček 35 000 ot./min si poradí i s nejtvrdšími přísadami. Na výběr máte až z 5 automatických rychlostních programů, či manuální ovládání rychlosti a času. Optimální úhel a kvalitní provedení nožů ještě více přidá na efektivitě mixéru. Mixér je vybaven velkou 1,75litrovou nádobou pro každodenní použití a 600ml cestovním hrnkem z titanu. V balení také najdete přiložený píst pro usnadnění přidávání dalších přísad. Inspirujte se kuchařskou knihou v balení. Tefal nabízí 15 let jednoduché opravitelnosti.

Stolní mixér Tefal BL91HD31 Infinymix Plus

 • 5 automatických programů
 • Vysoký výkon až 1 600 W
 • Rychlost sekání až 35 000 ot./min
 • Dlouhodobá životnost nožů
 • Ultra ostré nože pro rovnoměrné výsledky
 • Optimální úhel i na nejtužší přísady
 • Spirálový vír sekání
 • 1,75litrová nádoba z titanu
 • 600ml přenosný titanový hrnek
 • Píst usnadňující přidávání ingrediencí
 • Doporučeno šéfkuchařem
 • V balení kuchařská kniha s více než 50 různými recepty
 • 15 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti stolního mixéru Tefal BL91HD31 INFINYMIX +

Intuitivní ovládání s automatickými programy

Tefal BL91HD31 Infinymix Plus disponuje 5 automatickými programy pro jednoduchou přípravu oblíbených receptů. K dispozici mate také možnost manuálního ovládání, rychlosti a času k dosažení optimálních výsledků podle vašich potřeb.

Jednoduché ovládání Tefal BL91HD31 INFINYMIX +

Vysoký výkon motoru a odolné nože

Dosáhněte až 50násobně lepší výsledky s vysoce výkonným 1 600W motorem s rychlostí 35 000 ot./min. Velmi ostré nože jsou zárukou dohladka rozmixovaných přísad. Otočný vír sekáče přirozeně přitahuje suroviny k nožům, aby dosáhl rovnoměrně hladkou texturu.

Vysoký výkon motora Tefal BL91HD31

Vysoce odolné nože

I nejtvrdší přísady podlehnou. Tvrdé nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Jejich povrch z pevného titanu zajišťuje jejich dlouhou životnost. Nože spolu s vysokým výkonem motoru si tak poradí i s těmi nejtvrdšími přísadami. Dejte na doporučení šéfkuchaře.

Odolné nože Tefal BL91HD31 INFINYMIX+

Praktický design s pístem v balení

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv. V balení naleznete 1,75litrovou nádobu z titanu pro každodenní použití. Pokud si chcete vychutnat smoothie s vámi na cestách, oceníte praktický 600ml cestovní hrnek. Pro snadnější doplňování přísad můžete také využít přiložený píst.

stolní mixer Tefal BL91HD31 INFINYMIX +

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.75 L
Počet rychlostí 10
Příkon 1600 W
Pulzní spínač Ne
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal BL91HD31 Infinymix Plus

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno