TCL S642W černý


Soundbar, Barva černá, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 200 W, Subwoofer, Bluetooth, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, DTS Virtual:X, Zvukové formáty: mp3, Frekvenční rozsah: 180-20000 Hz, Ekvalizér. Více info


Cena 3 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 32 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní 2.1kanálový soundbar TCL S642W v černém provedení s bezdrátovým subwooferem a výkonem 200 W posune zvuk vašeho televizoru na vyšší úroveň. Nabízí také DTS Virtual:X, Dolby Audio a Bluetooth 5.3 s funkcí MultiConnection.

2.1kanálová konfigurace

TCL S642 Sounbar poskytuje křišťálově čistý zvuk a silné basy pro dynamický zvuk díky bezdrátovému subwooferu, který si užijete naplno.

DTS Virtual:X pro prostorový zvuk

DTS Virtual:X je technologie virtualizace prostorového zvuku DTS. Zvuk vás obklopí ze všech stran, abyste se mohli více ponořit do děje.

Zvuk Dolby

Dodejte svým filmovým, herním, sportovním nebo hudebním zážitkům skvělou atmosféru s televizorem TCL S642W, který poskytuje čistý, dynamický a detailní zvuk Dolby Audio, který každý ocení u mnoha žánrů skvělé zábavy.

Zvukový výkon

Vysoký výkon je důležitý pro vtáhnutí do děje a vytvoření dynamické atmosféry. Užijte si výkon 200 W a ponořte se do zvuku.

Speciální režimy zvukového ekvalizéru

Bez ohledu na to, co sledujete nebo posloucháte, budete mít k dispozici speciální režimy ekvalizéru pro optimální zvukový zážitek. Nalaďte se na fantastický zvuk při sledování televize, hraní her nebo poslechu hudby.

Bluetooth 5.3 s funkcí MultiConnection

Televizor TCL S642W podporuje technologii Bluetooth 5.3, díky které jej můžete úžasně snadno proměnit ve výkonný hudební systém. Přenášejte zvuk po celé místnosti a užívejte si s přáteli nebo rodinou zážitek bez zpoždění. Soundbar je také vybaven funkcí MultiConnection díky Bluetooth 5.3, která umožňuje spárovat dvě zařízení Bluetooth současně, takže se dva uživatelé mohou střídat při přehrávání hudby, aniž by se museli připojovat a odpojovat.

HDMI s funkcí ARC

Nejlepší možnou variantou pro připojení televizorů a soundbarů obecně je HDMI. Soundbar má funkci (ARC) Audio Return Channel, která podporuje téměř všechny dostupné zvukové formáty a umožňuje ovládání soundbaru dálkovým ovladačem televizoru. Soundbar můžete ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru, který může současně ovládat televizor nebo soundbar. (Vyžaduje připojení HDMI k portu televizoru, které se nazývá eARC/ARC, a také vyžaduje, aby byla na televizoru povolena funkce HDMI-CEC. Různí výrobci mohou používat různé názvy pro HDMI-CEC.)

Pohodlí na dosah ruky

TCL TV Ready znamená, že tento soundbar TCL můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače TCL TV.

Estetický a kompaktní design

Soundbar kombinuje vysoký zvukový výkon s estetickým a kompaktním designem. Zároveň je to věc, která vám přináší čisté řešení bez zbytečných kabelů mezi soundbarem a bezdrátovým subwooferem. Soundbar jednoduše připojíte k televizoru, ideálně přes HDMI, a také například k mobilnímu telefonu přes Bluetooth. Jednoduché a elegantní řešení do každého interiéru.

*DTS:X, Virtual: X a loga DTS jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti DTS, Inc. v USA a/nebo dalších zemích. © 2022 DTS, Inc. Všechna práva vyhrazena.
*Dolby, Dolby Audio a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. © 2022 Dolby Laboratories, Inc. Všechna práva vyhrazena.
*Všechny popisy produktů, ceny a rozměry jsou přibližné. Dostupnost, specifikace a funkce produktu se mohou kdykoli a bez předchozího upozornění změnit.

  • Obsah balení: soundbar, subwoofer, dálkové ovládání včetně 2× baterie AAA, průchozí IR kabel, 2× napájecí kabel, sada pro montáž na stěnu, manual, záruční list, šablona pro montáž na stěnu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 2.1
Výkon reproduktoru 200 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze TCL S642W černý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

27. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Spousta nastavení hodně filtru zvuku,pekne vypada
  • Zatím nic