TCL 43C639 (2022)

Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

70% Kvalita
Dobrá

75% Hodnota za peníze
Dobrá

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Smart QLED televizor TCL 43C639 má luxusní kovový design v bezrámovém provedení se 43" (108cm) úhlopříčkou a obrazovkou s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) vás vtáhne do světa skvělého obrazu, ohromného jasu a výrazných barev.

TCL QLED C63 zaujme vaše smysly nejen obrazem, zvukem, ale i elegancí

Vše, co náročný filmový i herní fanoušek potřebuje, nalezne u řady C63. Z obrazového hlediska C63 přináší zářivé QLED barvy a vysoký kontrast zaručí VA panel s Direct LED podsvícením. Samozřejmostí je také podpora všech HDR formátů, hlavně co se týče HDR10+ a Dolby Vision. Prémiové Onkyo reproduktory s podporou Dolby Atmos a DTS se postarají o skvělý zvukový zážitek. O chod TV C63 se stará systém Google TV, jejíž součástí je vestavěný Google Assistant i Chromecast. Tělo televizoru je designováno do kovového provedení, které je bez rámečku

Paletu barev vám nabídne TCL QLED

QLED televizory jsou pojmenovány podle technologie Quantum Dot. QLED TV zobrazí až jednu miliardu barev se 100% objemem. Toto zobrazení je důležité zejména pro skvělý zážitek z HDR obsahu, který nalezneme na streamovacích službách, jako je Netflix, HBO Max, Disney+ nebo Apple TV a také u herních moderních konzolí. Celkovou kvalitu HDR zdrojů umocní pokročilejší HDR formát, kterým je Dolby Vision. C63 využívá Direct LED podsvícení.

C63 klade důraz na vysokou HDR kvalitu - 4K HDR PRO

TCL C63 nese označení 4K HDR PRO, což zajišťuje skvělý zážitek z vysoko kvalitního obrazového materiálu v HDR. Díky technologii QLED ožije HDR obsah v dokonalých barvách, hloubce a detailech. Přesně tak, jak to zamýšleli jeho autoři. Ponořte se do filmů, seriálů a her v té nejvyšší kvalitě se 4K HDR PRO.

Motion Clarity pro plynulý obraz

Technologie Motion Clarity přináší plynulý obraz i u zdrojů, které nemají vysokou snímkovou frekvenci. Algoritmus dopočítává snímky a zvyšuje snímkovou frekvenci. Akční scény ve filmech, hrách či sportu přinesou tak více detailů, ostrost a plynulost. Použití této funkce a také intenzitu jejího působení umíte nastavit v obrazové části menu v sekci Pohyb.

TCL QLED C63 podporuje všechny HDR formáty

Podpora všech HDR formátů znamená, že si vždy užijete maximální obrazovou kvalitu bez ohledu na typ zdroje, ze kterého HDR pouštíte. V podpoře je základní formát HDR10 i formát HLG pro vysílání, ale i pokročilejší formáty zajišťující vyšší úroveň detailů – HDR10+ i Dolby Vision. Zejména Dolby Vision je důležitý pro zobrazení nejvyšší úrovně detailů u služeb, jako Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a dalších. Dolby Vision je mnohem více rozšířené než HDR10+.

Prémiové reproduktory Onkyo s Dolby Atmos vám nabízí skvělý zvukový zážitek

Filmy, seriály a také hry, které mají podporu prostorového zvuku Dolby Atmos si díky reproduktorům Onkyo naprosto zamilujete. Nechte se vtáhnout do děje a vychutnejte si zvuk, který bude znít všude kolem vás. (*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.)

Herní zážitek zajistí Game Master

Hráči ocení krátkou odezvu, pohotové reakce a výbornou grafiku. Herní konzele ocení propojení přes HDMI 2.1 a funkci ALLM (Auto Low Latency mode). Funkce ALLM automaticky přepne televizor do herního modu, tím také dosáhneme nejkratší odezvy (input lag) a nastaví se tím také nejlepší obrazu pro herní zážitek. TV se automaticky přepne do tohoto režimu, když rozpozná propojení s herní konzolí nebo s PC, který má podporovanou grafickou kartou. V herním režimu TCL C63 je input lagů méně jak 15 ms*, což je pro hráče požadovaná hodnota. C63 je herně výborná volba, a proto jsou i TCL TV oficiálními TV pro Call of Duty. (*Je vyžadována nejnovější generace herních konzolí nebo PC s grafickou kartou s HDMI 2.1.)

C63 nabízí 120Hz obnovovací frekvenci

TCL C63 umí 120Hz obnovovací frekvenci při panelu jen 50/60 Hz. 120Hz obnovovací frekvenci dosáhne pomocí technologie DLG – Dual Line Gate. Tato technologie upraví rozlišení na Full HD (1920 × 1080), ve kterém dosáhne 120Hz nativní frekvenci. V rychlých herních scénách tato úprava rozlišení není na škodu, přestože lidské oko tuto úpravu ani nezaznamená, výhody jsou zde opravdu značné. Každý hráč ocení ostřejší, čistější a plynulejší pohyb. Zároveň ocení možnost hrát hry z PC nebo z nejnovějších herních konzolí se snímkovou frekvencí 120 fps a funkcí VRR. Vynikající herní zážitek v HDR díky QLED technologii vám přinese C63 se skutečnou obnovovací frekvencí 120 Hz při Full HD rozlišení. Pokud více upřednostňujete nativní rozlišení 4K (3840 × 2160), je vám k dispozici 60 fps ve vysokém rozlišení

Google TV s ohromným množstvím aplikací a obsahu pro vaši zábavu

​Google TV vám umožňuje snadněji přistupovat k vaší zábavě. Přináší obrovské množství obsahu a usnadňuje jeho hledání napříč různými aplikacemi. Google TV také nabízí vestavěné funkce Google Home, Chromecast a Google Assistant.* Najdete v něm opravdu mnoho světových i lokálních aplikací pro streamování obsahu. Čekají na vás Youtube, Netflix, Amazon Prime a mnoho dalšího. (*Některé aplikace, obsah a funkce nemusí být dostupné ve všech regionech. Google Assistant vyžaduje internetové/data připojení. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na službách, zařízeních a síti a nemusejí být dostupné ve všech lokalitách.)

Google Duo – buďte ve spojení s blízkými

Google Duo je komunikační aplikace, díky které můžete s vaším TCL televizorem volat vašim známým z pohodlí gauče. Vestavěný mikrofon v C63 vám umožní Google Duo hovory a zároveň můžete k C63 připojit některou z běžně prodávaných USB webkamer s podporou UVC pro videohovory. Vše zdarma, bezpečně a šifrovaně, mezi dvěma až 32 účastníky. Můžete například cvičit s fitness trenérem před televizí a koukat na větší obrazovku TV a ne na malou obrazovku u notebooku. (*Vyžaduje přihlášení se pomocí vašeho Google účtu.)

Netflix, HBO Max, Apple TV, Disney+ a mnoho dalšího

TCL Android TV i Google TV nabízejí streamingové aplikace všech světových gigantů. Některé služby se na našem území již zabydlely a některé jsou nové. Všechny si svou kvalitou i rozsáhlou nabídkou titulů z řad filmů a seriálů říkají o vaši pozornost. Kvalitou nastavují laťku opravdu vysoko. Všechny podporují nejpokročilejší HDR obrazový standard Dolby Vision HDR a také vynikající prostorový zvuk Dolby Atmos, což jsou technologie, které byste jistě měli zohlednit při výběru televize, pokud se chystáte využít tyto služby. Obě tyto technologie vám TCL C63 nabídne, a tak si obsah z těchto a mnoho dalších služeb užijete opravdu na maximum.

C63 bude ozdobou každého interiéru

C63 přichází v kovovém bezrámovém provedení, které působí opravdu elegantně a luxusně, a zároveň zvyšuje i její odolnost. Bezrámové provedení také opticky nechá obraz opravdu vyniknout.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 43 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze TCL 43C639 (2022)

70% Kvalita
Dobrá

75% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

František

17. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • dobré barvy

Jiri

26. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


Zatím vše OK


Jiří

11. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Průměrná


  • Slušná cena

Úměrná cena ke kvalitě výrobku


Josef

23. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí