TCL 32S5400AF (2023)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 80 cm, Full HD, Direct LED, 1920x1080, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Google Assistant, 2 × HDMI port, HDMI 1.4, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 4 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 49 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

11×

88% Kvalita
Výborná

94% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Smart LED televizor TCL 32S5400AF nabízí kvalitu obrazu HDR a chytrý systém Android TV. Jeho kompaktní 32" (80 cm) provedení se snadno vejde do domácnosti a umožní členům rodiny vychutnat si oblíbený obsah v rozlišení Full HD (1920 × 1080).

TCL 32S5403AF

Elegantní společník, který nabízí nejen zábavu, ale také spoustu možností s vysokou kvalitou obrazu. Má rozlišení Full HD, televizor využívá panel VA, který klade důraz na hluboké podání černé a vysoký kontrast. Dokonalý obraz je podpořen funkcí Micro Dimming. Televizor má také podporu HDR. Operační systém Android TV nabízí širokou škálu aplikací a mnoho dalších možností. Obchod Google Play poskytuje možnost získat velké množství aplikací. Aplikace však lze do zařízení instalovat také ze souborů apk. V obchodě Play je obsaženo mnoho aplikací IPTV, her a mnoho dalšího obsahu. Oblíbené hry z obchodu Play lze na televizoru hrát pomocí ovladače nebo lze k televizoru připojit gamepady pomocí Bluetooth. Televizní obsah můžete také snadno rozšířit pomocí HbbTV nebo tzv. červeného tlačítka. Ve světě systému Android se snadno zorientujete pomocí asistenta Google. To vše je ukryto ve štíhlém, elegantním a především bezrámečkovém designu. (Asistent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na síti a nemusí být k dispozici ve všech oblastech; Chcete-li používat hlasové vyhledávání, musíte použít mikrofon z mobilního telefonu, tabletu nebo speciálního dálkového ovladače vybaveného mikrofonem, jako je RC802V).

Skvělé detaily a ostrý obraz

Ostrý obraz plný detailů v kvalitě Full HD (1920 × 1080 pixelů), která je v této velikosti a cenové kategorii nadstandardní.

HDR přináší vysoký rozsah barev a kontrastu

HDR neboli vysoký dynamický rozsah pracuje s vyšším kontrastem a barevným rozsahem, aby zachoval lepší detaily ve všech typech scén.

Vylepšený kontrast díky funkci Micro Dimming

Technologie Micro Dimming provádí analýzu obrazu v tisících samostatných zónách a lokálně upravuje jas a kontrast. Kvalita obrazu se výrazně zlepšuje a přináší lepší vizuální zážitek, zejména ve tmě.

Dolby Audio - vysoce kvalitní prostorový zvuk od profesionálů v oboru

Dolby Audio je zvukový standard společnosti Dolby Laboratories, která již mnoho let dodává do kin a domácností zvukovou technologii nejvyšší kvality. Dolby Audio představuje kvalitu a prostorový zvuk, který si s modelem 32S5403AF vychutnáte ve všech žánrech zábavy.

Multisound - možnost využívat zvuk z televizoru i ze sluchátek.

Pokud potřebujete přehrávat zvuk ze sluchátek a interních reproduktorů současně v případě, že televizor nehraje příliš hlasitě, 32S5403AF tuto funkci umožňuje. Zvuk z reproduktorů televizoru a sluchátek, která jsou připojena buď přes 3,5mm jack, nebo přes připojení Bluetooth, tak zní současně. Obě úrovně hlasitosti se ovládají samostatně.

Jednoduše nekonečná zábava

Tento televizor TCL se systémem Android je navržen pro jednoduchou a neomezenou zábavu. Televizor se systémem Android je vybaven integrovanými službami Google Home a Google Assistant. Nabídky filmů najdete velmi snadno, můžete také velmi rychle zkontrolovat skóre zápasu nebo jen ztlumit světla. Sdílení obsahu přímo na televizoru, to také umožňuje služba Android TV. Přepínání úloh nebo účtů více uživatelů, možnost bočního nastavení, zjištění oblíbeného obsahu všech členů domácnosti s inovativní funkcí. Televizory TCL s operačním systémem Android umožňují sledovat neomezený obsah a vždy v nejvyšší kvalitě: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO Max, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, filmy Google play, Hulu, Rakuten a mnoho dalších. (Asistent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány sazby za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb se liší v závislosti na službě, zařízení a síti a nemusí být k dispozici ve všech oblastech).

Seznamte se s Asistentem Google

Tento televizor TCL s operačním systémem Android obsahuje vestavěného asistenta Google. Je to váš osobní Google - vždy připravený pomoci s více než 1 milionem činností. Čím více ho používáte, tím více se učí a pomáhá vám. Vyhledejte jakýkoli obsah. Zeptejte se asistenta na zítřejší počasí, najděte další zápas svého oblíbeného fotbalového týmu a mnoho dalšího. Řekněte asistentovi, aby vám pustil nejnovější televizní pořad na Netflixu nebo ovládal hlasitost zvuku na televizoru a další. Nyní můžete dokonce hlasem ztlumit světla nebo ovládat další zařízení chytré domácnosti, aniž byste museli opustit to, co právě sledujete. (Asistent Google nemusí být v některých jazycích a zemích dostupný. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány poplatky za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb se liší podle služby, zařízení a sítě a nemusí být k dispozici ve všech oblastech).

Obchod Play

Díky systému Android TV a jeho možnostem je k dispozici opravdu nepřeberné množství zábavy. Čeká na vás rozsáhlá nabídka aplikací z Obchodu Play. Jedná se tedy o podobný styl, jaký mnozí z vás znají z mobilních telefonů se systémem Android. Mimo Obchod Play lze aplikace instalovat také ze souborů APK. Obecně v systému Android najdete spoustu obsahu ke sledování, hry, aplikace IPTV, přehrávače médií a mnoho dalšího.

Neomezené množství filmů, seriálů a mnoho dalšího

Sledujte neomezeně filmy, seriály a další obsah, nyní v kvalitě HDR. Netflix je jedním z největších internetových televizních kanálů na světě, jehož programová skladba nabízí něco pro každého. Sledujte programy naplánované přímo pro vás, včetně originálních seriálů Netflix a oceňovaných filmů a dokumentů.

Užívejte si YouTube zdarma ve vysokém rozlišení a kvalitě HDR

Sledujte, co sleduje celý svět na YouTube, od nejoblíbenějších hudebních videoklipů přes videohry a populární zábavné pořady až po zprávy a další. Přihlaste se k odběru kanálů, které vás zajímají, sdílejte je s přáteli a sledujte je na libovolném zařízení. To vše navíc v kvalitě HDR. Obsah YouTube můžete také vyhledávat hlasem pomocí mobilní aplikace MagiConnect nebo pomocí chytrého ovladače Bluetooth RC802V, který lze zakoupit jako volitelné příslušenství k modelu 32S5403AF. Hlasové vyhledávání na YouTube můžete provádět také v češtině nebo slovenštině.

Elegantní bezrámový design

Zážitek z obrazu umocňuje bezrámečkový design. Televizor TCL 32S5403AF navíc díky tomuto elegantnímu designu zapadne do každého interiéru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

11 recenzí TCL 32S5400AF (2023)

88% Kvalita
Výborná

94% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Naďa

30. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíŠárka

10. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíArnošt

28. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Systém Android Tv

Krásný obraz skvělý zvuk a nepřeberné možnosti výběru sledování TV, který nabízí systém "Android".


JAN

8. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí