Stadler Form Albert odvlhčovač vzduchu bílý


Odvlhčovač, Příkon: 320 W, Vhodné pro místnosti do: 70 m2, Ovlhčovací výkon: 20 l/24h, Objem nádrže: 4,6 l, Maximální hlučnost: 44 dB, Hmotnost: 12500 g. Více info


Cena 12 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 124 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Odvlhčovač vzduchu Stadler Form Albert v bílém provedení má integrovaný hydrostat. Vybaven je 24hodinovým časovačem pro určení času vypnutí a zapnutí. Zlepší vzduch ve všech místnostech s přebytečnou vlhkostí. Během 24 hodin vysaje až 20 l vody, je vhodný k použití v místnostech s velikostí až 70 m². Voda se kumuluje ve speciální nádobě o objemu 4,6 l, kterou je možné pomocí speciální hadice připojit i k odtoku vody pro nepřetržitý provoz. Při naplnění nádoby na vodu se odvlhčovač automaticky vypne. Stadler Form Albert disponuje skrytými kolečky pro snadný přesun. Ovládání je umístěno v horní části. Prostřednictvím displeje lze nastavit jednu ze 3 nabízených rychlostí, noční režim se ztlumením displeje nebo časovač. Hlučnost dosahuje 33 - 44 dB.

Šikovný pomocník

Odvlhčovač vzduchu STADLER FORM Albert důsledně bojuje proti vlhkému vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma čistý a zároveň ideální vlhký vzduch. Dokáže účinně odvlhčovat vzduch úplně kdekoliv: v přízemí nebo v suterénu, v domě u jezera nebo dokonce v prádelně. Funkce pohyblivého vývodu vzduchu zajistí přiměřenou distribuci vzduchu a pomůže při odvlhčování větších místností. Ovládací panel chodu se dá podle potřeby ztlumit.

Optimální vlhkost v místnosti

S tímto účelným přístrojem dokážete odvlhčit vzduch na optimální hodnotu v místnostech s rozlohou až do 70 m². Nádoba na vodu přitom nabízí objem 4,6 litrů s možností připojení k odtoku vody pomocí speciální hadice pro nepřetržitý provoz bez nutnosti vylévání nádrže. K dispozici má 3 výkonové stupně a 24hodinový časovač vypnutí a zapnutí.

Vlastnosti

Odvlhčovač s příkonem 320 W nabízí tři stupně výkonu a dokonce nechybí ani možnost automatického vypnutí při naplnění nádrže na vodu. Je možné ho připojit i k odtoku vody pomocí speciální hadice. Nádrž na vodu je umístěna na boční straně spotřebiče. Jednoduše ho vysunete a vyklopí se také praktické držadlo. Díky vysokému výkonu je schopen za 24 hodin zkondenzovat až 20 litrů vody. Vhodný je tak i do extra velkých místností s velikostí až 70 m². Hladina hluku nepřesáhne hodnotu 33 - 44 dB. Přehledný ovládací panel v horní části displeje vám umožní nastavit jednu ze 3 rychlostí, noční režim se ztlumeným světlem displeje, aktivovat 24hodinový časovač zapnutí a vypnutí přístroje. Dalšími výhodami jsou:

  • Integrovaný hydrostat
  • Objem nádoby 4,6 l
  • 3 výkonové stupně
  • Skrytá kolečka ve spodní části

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Čištění vzduchu Ne
Smart (ovládání mobilem) Ne
Vhodné pro místnosti do 70 m2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Stadler Form Albert odvlhčovač vzduchu bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi