Spokey Raptor


Rotoped, Maximální nosnost: 100 kg, Vestavěný počítač. Více info


Cena 5 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 53 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Rotoped Spokey Raptor je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků v domácím prostředí. Krásný a stylový vzhled doplní váš domácí interiér. Rotoped je vybaven počítačem, který se postará o monitorování parametrů během cvičení. Na přehledem displeji můžete sledovat čas, vzdálenost, rychlost, kalorie i tepové frekvence. Rotoped je vybaven vestavěným pulzometrem zabudovaným v rukojetích. Vestavěné transportní kolečka zajistí snadnou manipulaci.

Krásný a stylový vzhled

Rotoped je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků v domácím prostředí. Rotoped je vhodný pro všechny, kteří si přejí vysokou kvalitu zpracování, vyhovující parametry, dlouhodobou životnost a spolehlivost. Krásný a stylový vzhled doplní váš domácí interiér.

Přehledný displej

Rotoped je vybaven počítačem, který se postará o monitorování parametrů během cvičení. Na přehledem displeji můžete sledovat čas, vzdálenost, rychlost, kalorie i tepové frekvence. Umožní efektivně posílit dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní, lýtkový sval i zadek.

Odpor v rozsahu 8 stupňů

Můžete si nastavit odpor v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod řídítky. Rotoped umožňuje nastavit výšku sedáku a nastavení sklonu řídítek pro pohodlnou polohu během tréninku. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy.

Vestavěný pulsometr

Rotoped je vybaven vestavěným pulsometrem zabudovaným v rukojetích. Vestavěné transportní kolečka zajistí snadnou manipulaci. Můžete s nimi snadno přesunout rotoped na požadované místo. Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že rotoped budete moci využívat mnoho let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 100 Kg
Vestavěný počítač Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Raptor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi