Spokey Onego bílý


Rotoped, Maximální nosnost: 100 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření tepu, Měření spálených kalorií. Více info


Cena 2 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mechanický rotoped Spokey Onega je vhodný pro všechny, kteří ocení komfort během tréninku v pohodlí domova. Osm úrovní odporu, jejichž regulace je na dosah ruky, jednoduše přizpůsobí intenzitu tréninku vaší aktuální fyzické kondici i vašim individuálním potřebám. Čitelný displej vám umožní sledovat celý proces cvičení. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy na rotopedu.

Cvičení v pohodlí domova

Mechanický rotoped je vhodný pro všechny, kteří ocení komfort během tréninku v pohodlí domova. S rotopedem si vychutnáte kardio a vytrvalostní trénink zaměřený na zlepšení srdeční činnosti, zdokonalení kondice, rozvoj svalové tkáně, a co je nejdůležitější, že se budete cítit mnohem lépe.

Přizpůsobení intenzity

Osm úrovní odporu, jejichž regulace je na dosah ruky, jednoduše přizpůsobí intenzitu tréninku vaší aktuální fyzické kondici i vašim individuálním potřebám. Díky pestré jízdě si domácí cvičení na rotopedu zamilujete. Čitelný displej vám umožní sledovat celý proces cvičení. Jeho malé rozměry a nízká hmotnost mu umožňují přizpůsobit se i v těch nejmenších prostorech.

Stabilní a odolná konstrukce

Potěší vás nastavitelná výška sedadla, což umožňuje nastavit si co nejvhodnější vzdálenost od pedálů. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy na rotopedu. Stabilní a odolná konstrukce, vysoká životnost a výběr použitých materiálů vám zaručí, že zařízení budete moci využívat mnoho let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 100 Kg
Měření spálených kalorií Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Onego bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi