Spokey Lotus+


Eliptický trenažér, Maximální nosnost: 120 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření tepu, Transportní kolečka, Měření spálených kalorií. Více info


Cena 9 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 95 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Magnetický eliptický trenažér Spokey Lotus+ nabízí možnosti, které ocení jak profesionálové, tak domácí uživatelé. Cvičení na eliptickém trenažéru je šetrné ke kloubům a kromě toho je to skvělý způsob, jak spalovat tuk nebo zlepšit celkovou kondici. Intenzivní domácí trénink je skvělou volbou pro ty, kteří neradi cvičí venku během nepříznivého počasí nebo v posilovně plné lidí.

Efektivní domácí trénink

Spokey Lotus+ je vynikající volbou pro ty, kteří neradí cvičí v přeplněné posilovně či venku v dešti, a rádi trénuji v pohodlí domova. S orbitrekem můžete cvičit, kdykoli chcete! Díky použité technologii Optimized Power pracuje 7kg setrvačník jako 8kg, díky čemuž bude váš trénink ještě efektivnější a pohodlnější. Mechanický odpor s osmistupňovou ruční regulací zajišťuje hladký chod trenažéru. Možnost vlastního nastavení stupně odporu vám umožňuje přizpůsobit odpor vaší aktuální fyzické kondici, individuálním potřebám či tréninkovému plánu.

Váš domácí trenér

Eliptický trenažér se setrvačníkem v přední části je ideální pro domácí kardio tréninky. Lotus+ je určen těm, kteří chtějí zlepšit svoji fyzickou kondici a posílit celé tělo. Během tréninku se do práce zapojuje jak horní, tak dolní část těla, se zvláštním důrazem na lýtka, hýždě a svaly ramenního pletence. Cvičení na trenažéru odpovídá cvičení na rotopedu, ale díky jeho konstrukci jsou méně namáhané klouby. Díky tomu trenažér může využívat opravdu kdokoli - lidé v dobré fyzické kondici, senioři, či lidé podstupující rehabilitaci po úrazu.

Kvalitní provedení

Trenažér se setrvačníkem umístěným vepředu má malou konstrukci vyrobenou z materiálů nejvyšší kvality, která se perfektně hodí do jakéhokoli domu či bytu. Vestavná transportní kolečka usnadňují přesun stroje. Model Lotus+ umožňuje měřit čas tréninku, rychlost, ujetou vzdálenost, počet spálených kalorií nebo celkový počet najetých kilometrů. Díky vestavěným senzorům srdečního pulsu nepotřebujete žádná další zařízení k tomu, abyste mohli bezpečně a efektivně trénovat. Vysoká odolnost a výběr použitých materiálů zajišťují, že vám orbitrek bude sloužit několik let. Eliptický trenažér Spokey Lotus+ je vybaven košíkem na láhev s vodou.

Použité technologie

  • SENSE-I: Bezpečný trénink s kontrolou srdečního tepu
  • TOTAL WORK: Moderní konstrukce a použitá technologie zvyšuje účinnost setrvačníku
  • C-CENTER: Zvýšená efektivita tréninku při současném zmenšení konstrukce stroje
  • DARK LINE: Dominantní černé a grafitové tóny dodají domácí posilovně elegantní tlumený vzhled

Technická specifikace Spokey Lotus+

  • Hmotnost setrvačníku: 7 kg
  • Optimized Power: technologie, díky které 7kg setrvačník pracuje jako 8kg
  • Mechanický odpor: 8 stupňů - manuální regulace
  • Umístění setrvačníku: v přední části stroje
  • Koš na láhev: ano
  • Max. nosnost: 120 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 120 Kg
Vestavěný počítač Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Lotus+

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi