Spokey Jive 2


Rotoped, Maximální nosnost: 100 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření tepu, Měření spálených kalorií. Více info


Cena 4 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Magnetický rotoped Spokey Jive 2 je perfektním řešením pro každého, kdo si chce zlepšit kondici nebo vypracovat postavu v pohodlí svého domova. Díky hladkému nastavení odporu můžete přesně přizpůsobit úroveň rotopedu vašim schopnostem a potřebám. Odpor nastavíte manuálně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod řídítky. K dispozici budete mít počítač pro monitorování parametrů a výsledků. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy na rotopedu.

Zlepšení kondice v pohodlí domova

Magnetický rotoped je perfektním řešením pro každého, kdo si chce zlepšit kondici, nebo vypracovat postavu v pohodlí svého domova. K dispozici budete mít počítač pro monitorování parametrů a výsledků, takže každá následující jízda bude efektivnější než ta předchozí. Na displeji můžete mimo jiné kontrolovat také čas, ujetou vzdálenost, rychlost, či počet spálených kalorií.

Přizpůsobte si úroveň odporu

Díky hladkému nastavení odporu můžete přesně přizpůsobit úroveň rotopedu vašim schopnostem a potřebám. Odpor nastavíte manuálně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod řídítky. Hmotnost setrvačníku je 5 kg. Vestavěná transportní kolečka zajistí snadnou manipulaci. Umožní snadno přesunout trenažér na požadované místo.

Nastavení výšky sedadla

Potěší vás nastavitelná výška sedadla, která umožňuje nastavit si co nejvhodnější vzdálenost od pedálů. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy na rotopedu. Snímač tepové frekvence na rukojetích vám umožní sledovat svůj výkon během celého tréninku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 100 Kg
Měření spálených kalorií Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Jive 2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi