Spokey Fitman


Rotoped, Maximální nosnost: 100 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření tepu, Měření spálených kalorií. Více info


Cena 4 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 49 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Magnetický rotoped Spokey Fitman je výbornou volbou pro každého, kdo ocení plnohodnotný trénink v domácím prostředí. Na přehledném displeji můžete během jízdy kontrolovat čas, rychlost, puls a celkový počet ujetých kilometrů. Aby bylo možné přizpůsobit trénink aktuálním fyzickým schopnostem, rotoped nabízí výběr z 8 úrovní odporu. K dispozici jsou bezpečnostní popruhy na pedálech a protiskluzový povrch. Výškově nastavitelné sedadlo vám umožní nastavit si co nejvhodnější vzdálenost od pedálů.

Plnohodnotný trénink v domácím prostředí

Magnetický rotoped je výbornou volbou pro každého, kdo ocení plnohodnotný trénink v domácím prostředí. Díky svým kompaktním rozměrům se vejde do každé domácnosti. S rotopedem si vychutnáte kardio a vytrvalostní trénink zaměřený na zlepšení srdeční činnosti, zdokonalení kondice, rozvoj svalové tkáně, a co je nejdůležitější, že se budete cítit mnohem lépe.

Přehledný displej

Na přehledném displeji můžete během jízdy kontrolovat čas, rychlost, puls a celkový počet ujetých kilometrů. Aby bylo možné přizpůsobit trénink aktuálním fyzickým schopnostem, rotoped nabízí výběr z 8 úrovní odporu, které můžete jednoduše nastavit ručně, pomocí otočného kolečka pod řídítky. V rukojetích se nacházejí citlivé senzory pulsu. Udržování optimální tepové frekvence zajišťuje skvělé výsledky v krátkém čase.


Bezpečnostní popruhy

K dispozici nabízí bezpečnostní popruhy na pedálech a protiskluzový povrch. Za zmínku stojí, že trénink na domácím rotopedu je bezpečný pro klouby a je perfektní i během rehabilitace. Výškově nastavitelné sedadlo vám umožní nastavit si co nejvhodnější vzdálenost od pedálů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 100 Kg
Měření spálených kalorií Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Fitman

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi