Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Městský batoh Spokey City Solar, který má v sobě integrovaný solární panel, díky kterému můžete nabíjet telefon, tablet, hodinky, fotoaparáty přes USB port. S objemem 30 l se skvěle hodí do práce, do školy, na nákupy, sportovní aktivity a na výlety. Disponuje reflexními prvky pro zvýšení bezpečnosti za všech podmínek.

Batoh v sobě ukrývá solární panel

Batoh Spokey City Solar má integrovaný solární panel, který během jasného dne bez mraků dokáže plně nabít váš chytrý telefon za 7 až 8 hodin. Solární panel využívá sluneční energii i ve dnech, kdy je zataženo. USB port je umístěn na vnější straně batohu a dodatečně zajištěn. S tímto batohem už nemusíte myslet na to, abyste si na cestu s sebou zabalili také powerbanku a nemusíte se už ani obávat toho, že se vám během vaší cesty telefon vybije. Toto řešení je ideální během dlouhých výletů, cest nebo práce mimo kancelář.

Objem a komfort

Objem městského batohu je až 30 litrů. Umožňuje pohodlně zabalit všechny potřebné věci na jednodenní výlet. Dlouhý, vysoce kvalitní zip umožňuje snadný přístup do hlavní komory, která má ještě navíc speciální kapsu na notebook. Batoh má ještě několik dalších menších kapes pro pohodlné a přehledné uspořádání menších doplňků. Použitý pohodlný nosný systém vám umožní rovnoměrné rozložení zátěže a díky regulaci si můžete batoh přizpůsobit přesně podle vašich potřeb.

Technická specifikace Spokey City Solar

  • Materiál: polyester
  • Objem: 30 l
  • Solární panel: 1 ks, 8 W/6 V
  • Integrovaný USB port

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey City Solar 30l městský batoh

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi