Sony ZV-E1 tělo černé

  • Cashback 7 500 Kč

EISA Award Nejlepší produkt 2023-2024

EISA Award Nejlepší produkt 2023-2024

fotoaparát pro tvorbu obsahu


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 12,1 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 10 sn/s, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: XAVC S, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Full Frame vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1 nabízí 12Mpx snímač CMOS Exmor R, záznam videa v rozlišení 4K při 60 sn./s bez ořezu, pětiosou stabilizaci obrazu, působivé automatické zaostřování, otočný displej LCD s dotykovým ovládáním, konstrukci odolnou proti prachu a vlhkosti, streamování videa v rozlišení 4K přes USB, Wi-Fi, Bluetooth a port micro HDMI.

Vlogovací fotoaparát s výměnným objektivem

Sony ZV-E1 je jedním z nejkompaktnějších a nejlehčích vlogovacích fotoaparátů se snímačem Full Frame a možností výměny objektivu, přičemž jeho konstrukce je dostatečně robustní. Díky intuitivně umístěným ovládacím prvkům a otočnému LCD displeji s dotykovým ovládáním osloví jak pokročilé vlogery, tak začátečníky. Tento fotoaparát je opatřený systémem E-mount, takže jej můžete používat se všemi objektivy s bajonetem E a vybrat si ten, který vyhovuje právě nahrávanému obsahu. Další skvělou vychytávkou je integrovaný tříkapslový mikrofon s nastavitelným směrem, který je navržen tak, aby zřetelně zachytil hlas hlavního objektu.

Snímač CMOS Exmor R

Fotoaparát Sony ZV-E1 je vybaven Full Frame snímačem CMOS Exmor R se zadním osvětlením, rozlišením 12,1 Mpx, působivým dynamickým rozsahem více než 15 stupňů a rozsahem citlivosti ISO 80 až 102 400 (s možností rozšíření až na 409 600). Tento snímač poskytuje nízkou hladinu šumu, vysokou citlivost a skvělý efekt bokeh. Samotný fotoaparát je poháněn výkonným obrazovým procesorem BIONZ XR a dedikovaným AI čipem pro přesnější rozpoznávání objektů.

Pokročilé režimy záznamu videa

Co se týče videa, fotoaparát dokáže pořizovat záběry v rozlišení 4K při 60 fps bez ořezu nebo v rozlišení Full HD při 120 fps. K dispozici je i interní 10bitový záznam videa 4 : 2 : 2 a obrazové profily S-Log3/S-Gamut3.Cine, které zvyšují flexibilitu při postprodukci. Pomocí formátu XAVC S je možný až 10× zpomalený záznam Full HD při 240 fps, který přináší nový pohled na dynamické sporty a další typy akčních záběrů. V případě, že byste chtěli nahrávat externě, můžete využít port micro HDMI. Kromě toho je fotoaparát schopen přenášet video v rozlišení 4K/30 fps nebo Full HD/60 fps prostřednictvím portu USB-C.

Filmové záběry odpovídající vaší tvorbě

Pomocí nastavení Cinematic Vlog Setting a volby stylu a nálady můžete vytvářet filmové záběry, které odpovídají scéně a vašemu tvůrčímu záměru. Celkový filmový dojem umocňuje použití snímkové frekvence 24 fps a širokoúhlý poměr stran 2,35 : 1 s černými pruhy nad a pod obrazem.

Pětiosá stabilizace obrazu

Fotoaparát je vybaven vestavěným stabilizátorem obrazu, který v kombinaci s gyroskopickým snímačem dokáže dosáhnout stabilizace až v 5 krocích, čímž účinně eliminuje chvění, k němuž dochází při pořizování fotografií a videí z ruky. K dispozici je řada režimů stabilizace, například Standard, Active nebo Dynamic Active. Nově však přibyl režim Frame Stabilizer, který nejen stabilizuje záběr, ale také udržuje snímaný objekt ve středu záběru.

Rychlé a spolehlivé automatické zaostřování

Systém automatického zaostřování se vyznačuje vysokou spolehlivostí a rychlostí a díky speciálnímu čipu AI dokáže fotoaparát přesně rozpoznat pohyb, přičemž rozpoznávání lidských očí se zlepšilo přibližně o 60 %. Systém je také schopen rozpoznat osoby, zvířata, ptáky, hmyz, auta, vlaky nebo letadla. Technologie odhadu polohy člověka umožňuje sledovat i osobu, která je otočená směrem od fotoaparátu nebo má na sobě masku. Fotoaparát také obsahuje funkci Breathing Compensation, která účinně redukuje efekt známý jako Focus Breathing (vyžaduje kompatibilní objektiv).

Možnosti připojení

Pro chytré telefony je k dispozici mobilní aplikace Creators' App, kterou můžete použít k přenosu fotografií a videí. Když fotoaparát připojíte k počítači přes USB, lze jej použít jako vysoce kvalitní webovou kameru pro online hovory nebo schůzky. Konektorová nabídka fotoaparátu zahrnuje port USB-C (USB 3.2, použitelný i pro nabíjení), micro HDMI typu D, 3,5mm konektor pro sluchátka, 3,5mm konektor pro mikrofon a slot pro karty SD (UHS-I/UHS II). K dispozici je také několik rozhraní pro připojení příslušenství – od vysoce kvalitních externích mikrofonů až po snadno použitelnou rukojeť pro plynulé ovládání jednou rukou.

Obsah balení: Sony ZV-E1, akumulátor (NP-FZ100), popruh, krytka těla, krytka sáněk blesku, protivětrná ochrana + adaptér

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 12.1 Mpx
Hledáček Ne
Formát snímače Full Frame

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

EISA Award Nejlepší produkt 2023-2024

EISA Award Nejlepší produkt 2023-2024

fotoaparát pro tvorbu obsahu

0,0 / 5

0 recenzí Sony ZV-E1 tělo černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi