Sony WF-C500 černá

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 10 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 20 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skutečně bezdrátová sluchátka Sony WF-C500 v černém provedení nabízejí technologii DSEE, 360 Reality Audio, ergonomický design, voděodolnost IPX4 a výdrž baterie až 20 hodin (10 h + 10 h).

Kompaktní rozměry, nekompromisní zvuk

Tato skutečně bezdrátová sluchátka jsou navržena tak, aby vám pohodlně padla do ucha. Poskytují vysoce kvalitní a detailní zvuk díky technologii DSEE, která obnovuje jemné nízkofrekvenční a vysokofrekvenční zvuky. Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth, snadno se používají a jsou kompatibilní s chytrými telefony.

Příjemnější poslech

Díky technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) jsou ve skladbách obnoveny vysoké frekvence a jemné útlumy, což přináší autentičtější zážitek z poslechu. Hudbu si můžete přizpůsobit také pomocí nastavení ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect.

Malá a lehká sluchátka, která skvěle padnou

Tato malá sluchátka bezpečně a pohodlně padnou do uší. Díky kulatému tvaru bez obrouček se pohodlně nosí, takže se můžete soustředit na to důležité - na hudbu.

S kapesním pouzdrem můžete jít kamkoli

Válcové nabíjecí pouzdro je velmi malé a snadno se nosí v kapse nebo tašce, takže si sluchátka můžete vzít všude s sebou. Průhledný kryt s texturou připomínající matné sklo dodává pouzdru stylový a luxusní vzhled.

Snadné ovládání tlačítkem

Tlačítka na sluchátkach WF-C500 umožňují nejen spustit nebo zastavit přehrávání, přeskočit na další skladbu nebo upravit hlasitost, ale také se snadno připojit k hlasovému asistentovi chytrého telefonu, uskutečňovat a přijímat handsfree hovory.

  • Handsfree - Umožňuje plynulé a čisté hovory díky vysoce kvalitnímu vestavěnému mikrofonu.

  • Kompatibilita s hlasovým asistentem - Připojte se k hlasovému asistentovi svého chytrého telefonu pouhým stisknutím tlačítka. Můžete přijímat navigační pokyny, spouštět přehrávání hudby nebo komunikovat s kontakty.

  • Vyhledání sluchátek pomocí funkce Fast Pair - Pomocí funkce Fast Pair můžete sluchátka spárovat se zařízeními se systémem Android. Jediným klepnutím můžete zařízení WF-C500 rychle spárovat přes Bluetooth. Podle zvukového signálu nebo poslední známé polohy na chytrém telefonu zjistíte, kam jste sluchátka umístili.

  • Připojení k počítači pomocí rychlého párování - Rychlé párování usnadňuje připojení zařízení WF-C500 k počítači se systémem Windows 10 prostřednictvím technologie Bluetooth. Po odstranění režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí okno s pokyny.

Specifické vlastnosti

  • Celodenní poslech po několika minutách nabíjení - Vychutnejte si až 20hodinový poslech díky praktickému nabíjecímu pouzdru. A pokud potřebujete sluchátka rychle nabít, díky 10minutovému rychlonabíjení získáte až hodinu přehrávání navíc.

  • Stříkající voda a pot nejsou žádný problém - Vodotěsná sluchátka s krytím IPX46 nezastaví ani stříkající voda, ani pot - pokračujte v pohybu v rytmu hudby.

  • Jedno sluchátko pro více úkolů - Chcete-li poslouchat hudbu a zároveň pokračovat v hovoru, stačí vyjmout jedno sluchátko z nabíjecího pouzdra a používat je jako obvykle.

Tak pohlcující, tak skutečné

Ponořte se do zvuku přicházejícího ze všech stran - jako na koncertě nebo s umělcem ve studiu. Hudba ještě nikdy nebyla tak pohlcující. S těmito sluchátky si můžete vychutnat technologii 360 Reality Audio.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 10 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony WF-C500 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi