SONY UBP-X700

6 999 Kč ? Ušetříte 21 % 5 508 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 55,08 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Blu-ray přehrávač Sony UBP-X700 přehrává disky Blu-ray v rozlišení 4K a podporuje i CD, DVD či SACD disky. Podporuje přehrávání v HDR10 a Dolby Vision, díky kterému je obraz obohacen o širší škálu barev a detailů, kterou je možné vidět i na běžných televizorech. Kromě disků je možné přehrávat i velké množství audio a video formátů prostřednictvím USB vstupu. Připojení k internetu přes LAN nebo Wi-Fi je zajištěno. Nabídka v menu systému je graficky upravena k intuitivnějšímu ovládání, které je možné podtrhnout mobilní aplikací s přístupem k dalším možnostem. Přehrávač má jeden standardní HDMI výstup a druhý zvukový pro připojení Soundbaru. Zvuk je možné odeslat i přes koaxiální výstup CINCH. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Popis produktu

Vdechněte filmům život v rozlišení 4K HDR

Tento Blu-ray přehrávač s rozlišením 4K Ultra HD Vám doma vytvoří atmosféru jako na nejlepším místě v kině. Díky pokročilému prostorovému zvuku, detailnosti rozlišení 4K a obrazu s vysokým dynamickým rozsahem nabízí dosud neslýchaný vizuální zážitek, který vás zcela pohltí. 4K totiž znamená čtyřnásobné rozlišení oproti běžným Full HD rozlišením. Pokud přehrajete obsah s nižším rozlišením, přehrávač automaticky doplní pixely, aby byl obraz co nejostřejší. Signál HDR10 obsahuje až stonásobek jasu standardního signálu (SDR). Výrazně zvyšuje maximální jas při současném zachování hlubokých a mimořádně detailních tmavých odstínů, díky čemuž poskytuje zcela nový zážitek ze sledování. Podporuje barevnou škálu BT.2020, která je oproti běžné BT.709 mnohem širší. Zobrazované je řešení zvané Dolby Vision.

Přehrávejte cokoli

Přehrávací výkon přehrávače UBP-X700 daleko překračuje disky 4K Ultra HD Blu-ray ™. Můžete sledovat, poslouchat a přenášet téměř libovolný obsah včetně většiny formátů videa a zvuku s vysokým rozlišením a také velké množství služeb pro přenos obsahu. Do diskové jednotky můžete klidně vložit Blu-ray, UltraHD Blu-ray, DVD, CD nebo SACD. Z mediálních souborů jsou podporovány: XVID, WMW, AVCHD, MPEG, MPEG4, DSD, FLAC, ALAC, WAV, AAC a MP3. Na jejich přehrání nejste odkázáni jen na USB disky, ale můžete využít připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi nebo LAN kabelu. Můžete se připojit k domácí síti nebo využívat různé jiné služby jako Netflix a YouTube.

SONY UBP-X700

Veškerá zábava na jednom místě

Díky naší intuitivní nabídce a rozhraní jsou aplikace a funkce uspořádány jednoduše a inteligentně, takže vždy najdete, co hledáte. Použijte tablet nebo smartphone na ovládání přehrávače nebo získejte více informací o programu, který sledujete, v aplikaci TV sideview. Celé zařízení disponuje dvěma HDMI výstupy, přičemž jeden je určen výhradně pro zapojení do Soundbaru. Ty dokážou zefektivnit divácký zážitek rozšířením zvuku v hlasitosti a prostorovosti. Možné je také připojit klasický zesilovač přes koaxiální digitální výstup. Dále jsou přístupné již zmíněné porty USB, LAN a samozřejmě i 12V pro připojení k elektrické síti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ne
  • Počet HDMI portů 2
  • 3D kompatibilita Ano

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 2
Počet USB portů: 1
USB port: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 32 cm
Hmotnost: 1400 g
Výška: 4,5 cm
Hloubka: 21,7 cm

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Podporované video formáty: AVI, TS, MPEG4, AVCHD, MPEG, MKV, MP4, MOV
Typ média: DVD-RW, BD-R, DVD-R, CD-RW, CD-R, CD, Ultra HD Blu-ray, BD-RE

Obsah balení

Obsah balení: D.O., baterie

Display/Grafika

? Typ rozlišení: 4K Ultra HD

Funkce

? 3D kompatibilita: Ano

Ostatní

Kód produktu: UBP-X700B

Všechny parametry

Recenze SONY UBP-X700

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Ivan, 09.1.2021

Příslušenství k SONY UBP-X700