Sony MDR -XB70BT černé

Produkt je samostatně neprodejný

Bezdrátová sluchátka Sony MDR-XB70BT do uší ve stylovém černém provedení vám umožní poslechnout si oblíbenou hudbu. Díky praktické konstrukci je můžete mít po celou dobu na krku a připravené k okamžitému použití. Se svým mobilním telefonem je rychle a jednoduše synchronizuje prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth s dosahem až 10 metrů a technologie NFC. Těšit se můžete na dokonale čistý a jasný zvuk s frekvenčním rozsahem 4 - 24 000 Hz. Vyřizování telefonátů i poslech oblíbených skladeb bude mnohem pohodlnější. V provozu vydrží ohromných devět hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Bezchybný přednes

Stylová sluchátka Sony MDRXB70BTB.CE7 budou zajišťovat po celou dobu vzrušující poslech všech vašich oblíbených skladeb. S technologií Extra Bass můžete očekávat opravdu čistou, jasnou a energickou reprodukci. Těšit se můžete na vylepšené hudební frekvence vytvářející intenzivní basy. 

Komfort užívání

Díky bezdrátovému propojení je můžete používat kdykoliv a kdekoliv bez omezujících a dlouhých kabelů. S vaším mobilním telefonem je stačí synchronizovat prostřednictvím funkce Bluetooth a je to. Navíc tak můžete vyřizovat všechny neodkladné telefonáty.

Ovládání

Přímo na sluchátkách se nachází i praktické ovládání, díky čemuž lze pohodlně přijímat nebo rušit hovory či přehrávat hudbu bez nutnosti vytahování telefonu z tašky nebo kapsy. Vestavěná baterie umožňuje až 9 hodin provozu, přičemž doba nabíjení dosahuje 2,5 hodiny. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je můžete mít stále se sebou.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Sony

Ostatní

Kód produktu: PMHFSOXB70050  

Recenze Sony MDR -XB70BT černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se