Sony KD-65X85K


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 165 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 29 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 300 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Android televizor Sony KD-65X85K se systémem Google TV, obrazovkou 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčkou 65" (164 cm), procesorem 4K HDR X1 a displejem Triluminos Pro vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku.

Díky úchvatným barvám bude vše jako živé

Díky technologii Triluminos Pro a procesoru 4K HDR X1 se na obrazovce zobrazí více než miliarda barev. Díky extrémnímu kontrastu bude vše na obrazovce vypadat jako živé.

Rychlý a plynulý chod

Vychutnejte si plynulejší pohyb a přechody na televizoru Bravia s rozlišením 4K při obnovovací frekvenci 120 Hz. Technologie Motionflow XR vám umožní vidět ostré detaily i v rychlých scénách. Tato inovativní technologie vytváří a vkládá další snímky mezi původní snímky, porovnává klíčové faktory obrazu v po sobě jdoucích snímcích a přesně vypočítává chybějící akci v sérii snímků.

Skvělé rozlišení 4K

Vychutnejte si úchvatný obraz v rozlišení 4K s realistickými detaily a texturami díky procesoru 4K HDR X1. 4K X-Reality Pro převádí filmy v rozlišení 2K a dokonce i HD na kvalitu blízkou 4K díky své jedinečné databázi 4K.

Vychutnejte si prvotřídní zvuk

Reproduktor X-Balanced byl navržen tak, aby svým výjimečným tvarem doplňoval kvalitu zvuku a štíhlý design televizoru a poskytoval čistý zvuk při sledování filmů nebo poslechu hudby.

Užijte si vzrušující zážitek jako v kině

Tento televizor 4K Ultra HD je navržen tak, aby vám doma poskytl co nejvěrnější filmový zážitek, ale také více napětí a realističnosti. Technologie Dolby Vision vdechne scénám život a Dolby Atmos naplní místnost pohlcujícím zvukem.

Pomocí hlasového vyhledávání nám řekněte, co chcete vidět

Rychlejší vyhledávání filmů pomocí hlasového vyhledávání. Přejděte k nim přímo vyslovením jejich jména nebo procházejte obsah pomocí příkazu. Začněte stisknutím tlačítka hlasového ovládání na dálkovém ovladači. (Provedení a specifikace dálkového ovládání se liší podle regionu a země).

Plochý povrch pro větší pohlcení

Rámeček je výjimečně tenký, takže se vaše oči přirozeně soustředí na obrázek, nikoli na to, co je kolem něj.

Univerzální stojan pro libovolné umístění televizoru

Všestranný oboustranný stojan poskytuje možnost standardního nastavení zaměřeného na obraz nebo úzkého nastavení pro menší police. (Skutečný vzhled se může lišit v závislosti na velikosti televizoru. Oboustranný stojan je k dispozici pouze pro modely s úhlopříčkou 139 cm (55 palců) nebo větší).

Dokonalý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si pohlcující zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace okolního prostředí se světelnými senzory automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

Kamera Bravia Cam - sledujte televizi jako nikdy předtím

S kamerou Bravia Cam (prodává se samostatně) získáte i další zábavné funkce, včetně ovládání televizoru gesty a další. (Funkce bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru; Skutečný vzhled televizoru a kamery Bravia Cam se může lišit podle modelu, velikosti a regionu. Dostupnost funkcí se liší podle modelu).

Bavte se s přáteli a rodinou prostřednictvím videa na velké obrazovce

Chatujte s přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou Bravia Cam a získejte více zábavy. (Dostupnost aplikace se liší podle oblasti a zařízení. Převod videa vyžaduje kameru. Fotoaparát se prodává samostatně).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony KD-65X85K

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi