Sony Alpha 7 II tělo


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,3 Mpx, Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 5 sn/s, Elektronický hledáček, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 31 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 315 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jsou-li vaše požadavky na fotografování vysoké, určitě nepřehlédněte právě tento model. Sony Alpha 7 II bezpochyby všechny splňuje, jak po technické, tak i po vizuální stránce. Jde vůbec o první Full Frame fotoaparát na světě se stabilizací obrazu v 5 osách a kompenzací chvění fotoaparátu pro širokou škálu výměnných objektivů. Variabilita objektivů je opravdu štědrá, co mnozí z vás jistě ocení. Hybridní automatické zaostřování bylo vylepšeno, o čem se sami přesvědčíte. Pracuje obzvlášť rychle, což uvítáte především při rychle se pohybujících objektech. O svižné a rychlé reakce se postará obrazový procesor Bionz X. Přenos obrazu ve Full HD rozlišení přímo na obrazovku umožňuje výstup HDMI. Pořízené záběry si umíte pohodlně prohlížet i na TFT LCD obrazovce s úhlopříčkou 3".

5osá stabilizace ve Full Frame světě

Pořizujte svobodně a bez omezení. Tento špičkový fotoaparát Sony ILCE7M2B.CEC nabízí opravdu výjimečnou kvalitu, která bude zárukou bezchybných záběrů za všech okolností. Se stabilizací obrazu v pěti osách využíváte transfokace, fotografujete zblízka nebo absorbujete noční scény s vyšší čistotou. Kompenzace navíc odpovídá použití o 4,5 kroku vyšší rychlosti závěrky. Bude ideálním řešením pro každého nadšence a vhodný bude pro opravdu širokou škálu objektivů.

Kompenzace při naklonění a natočení se běžně vyskytujícího chvění při naklonění a natočení při dlouhé ohniskové vzdálenosti.

Kompenzace horizontálního a vertikálního posunu při posunu po osách X a Y při vysokém zvětšení (při makrofotografii).

Kompenzace při otáčení v ose Z během dlouhých expozic. Většina systémů zabudovaných v objektivech nedokáže kompenzovat chvění při otáčení.

Hybridní automatické ostření

Určitě nám dáte za pravdu, že spontánní akce jsou ty nejlepší. Stejně to platí i při fotografování. S tímto výkonným fotoaparátem se můžete spolehnout na bezchybnost a perfektní výsledky při každé nečekané příležitosti na fotografování. S moderní technologií hybridního automatického zaostřování nabízí mimořádně rychlou odezvu, absolutní přesnost předvídání a pokrytí široké oblasti automatického zaostřování a sledování objektu. Bez problémů zachytí i rychle se pohybující objekt, a to díky snímači se širokým pokrytím se 117bodovým automatickým zaostřováním ohniskové roviny s detekcí fázového rozdílu.

Recept na krásu s procesorem Bionz X

Nádherný obraz po celé ploše získáte díky obrazovému snímači Exmor® CMOS Full Frame s velikostí 35 mm a procesoru Bionz X ™ od společnosti Sony. S úžasným rozlišením 24,3 Mpx s nízkou úrovní šumu, výjimečně širokým dynamickým rozsahem a plynulými barevnými přechody je zárukou krásných a bezchybně vypadajících fotografí. Vysokorychlostní zpracování věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je vidíte pouhým okem.

Působivé filmování s formátem XAVC S

Máte rádi videa? V tom případě bude tento fotoaparát skvělou volbou. Pomocí něj vytvoříte záznamy s jedinečnou vizuální a zvukovou kvalitou s úžasně rozostřeným pozadím a citlivým oživením tmavých scén. Výsledkem bude ohromná kvalita obrazu a minimální úroveň šumu. Nahrávání videa ve formátu XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí umožňuje záznam ve vysokém rozlišení Full HD při rychlosti 50 Mb/s (60p/50p/30p/25p/24p).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 24.3 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 7 II tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi