Sony Alpha 7 III tělo


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 10 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 53 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 540 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Sony Alpha 7 III v černém provedení je vybavena výklopným, otočným 3" LCD displejem. Disponuje bajonetem E, 24,2 Mpix snímačem Back-Illuminated Exmor R CMOS, obrazovým procesorem BIONZ X™ a 5osou stabilizací obrazu. K dispozici hybridní automatické zaostření s fázovou detekcí se 639 body a automatickým zaostřením s detekcí kontrastu se 425 body. Umožňuje nahrávání videí v 4K HDR kvalitě v maximálním rozlišení 3840 × 2160 pixelů. Samozřejmostí je souvislé snímání rychlostí 10 snímků se sledováním AF/AE. Výdrž na 710 snímků zaručí baterie s kapacitou 2 280 mAh. Nechybí Wi-Fi, NFC, Bluetooth, micro USB, micro HDMI a 2 sloty pro karty SD.

Špičková výbava a funkce

Sony Alpha 7 III v kompaktním černém provedení disponuje 35mm obrazovým snímačem CMOS Exmor R Full-Frame s vysokým 24,2Mpx rozlišením, zpětným osvětlením a snímačem bez mezery na čipu což vám zaručí dynamický rozsah a citlivost. Díky přední technologií LSI a měděným vodičem poskytne 2× rychleji čtení dat.


Režim AF-C

Výrazně vylepšit snímání portrétu dokáže funkce automatického zaostření na oči, kterou podporuje režim AF-C. Kromě toho poskytuje vyšší rychlost automatického zaostřování AF, takže umožňuje jednodušeji snímat pohybující se objekt, i když se dívá dolů, mimo fotoaparát nebo je podsvícený a tvář částečně zatmavená.


Automatické zaostření

Co při fotografování nepochybně oceníte je přesné automatické zaostřování na rychle se pohybující objekty, jejichž pohyb nedokážete předem předvídat. Spolehlivé zaostřování vám Sony Alpha 7 III poskytne až do jasu EV-3.

 

Spontánnosti a kreativitě se meze nekladou

Stylová bezzrcadlovka nabízí 5osou stabilizaci obrazu, výsledkem čehož jsou ostré a detailní snímky ve formátu 14bit RAW. Samozřejmostí je rychlé sekvenční snímání 10 sn/s a 24,2Mpx snímač CMOS Exmor R. Všechny zhotovené snímky umožňuje si prohlížet pomocí 3" dotykového displeje, který lze vyklopit až o 107° nebo sklopit o 41°. Mimo jiné dokáže fotoaparát zaznamenat kvalitní videa ve formátu 4K.


Hledáček XGA OLED Tru-Finder

Ve výbavě najdete hledáček XGA OLED Tru-Finder s 2359 body což zaručí přesnou reprodukci obrazu a zřetelnou viditelnost okrajů. Nežádoucí odlesky z čočky eliminuje vrstva Zeiss T.


Podpora technologie Wi-Fi, Bluetooth a NFC

Neodmyslitelnou součástí bezzrcadlovky Sony Alpha 7 III je integrované připojení Wi-Fi, které umožňuje rychlý a snadný přenos fotografií nebo videí. Tento model také podporuje technologii NFC a Bluetooth pro komunikaci na krátkou vzdálenost například s vaším smartphonem. Samozřejmostí je také podpora kódů QR.


Odolné tělo vůči prachu a vlhkosti

Tělo fotoaparátu je zesíleno horním krytem, ​​čelním krytem a vnitřním rámem z lehké a odolné hořčíkové slitiny, což ho chrání před prachem a vlhkostí. Robustní konstrukce fotoaparátu je spolehlivou zárukou správného fungování i v náročných podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 7 III tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi