Solis 969.42 Light&Strong

 • Výprodej

Fén, Příkon: 1800 W, Počet rychlostí: 2, Počet teplotních stupňů: 3, Počet nástavců: 1, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor vzduchu, Délka kabelu: 2,8 m, Hmotnost: 1100 g. Více info


Cena 2 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Profesionální fén SOLIS 969.42 Light & Strong je vybaven 1800 W AC motorem a extra lehkou konstrukcí pouze 420 g (bez kabelu). Lákavým prvkem je i maximálně promyšlená ergonomie a ovládací prvky umístěné na rukojeti, které design ještě podtrhují. Fén nabízí až 3 teploty sušení horkým vzduchem a 2 rychlosti proudění vzduchu + na dosušení a fixaci účesu můžete využít možnost studeného vzduchu. Ionizační technologie je speciálně navržena pro ochranu zdraví vašich vlasů. Pohodlné používání je také díky napájecí šňůře s délkou 2,8 m. Odnímatelná zadní mřížka zjednoduší čištění. Součástí fénu je koncentrátor pro precizní úpravu účesu. Barva stříbrná

Sušič vlasů SOLIS 969.42 Light & Strong

 • Precizní ruční výroba ve Švýcarsku
 • Extra lehká konstrukce 420 g (bez kabelu)
 • Příkon 1800 W
 • DC motor umožňující extra lehkou konstrukci
 • ionizační technologie
 • Vlna studeného vzduchu (ochlazení teplého vzduchu, tzv. Cool down tlačítko, umožňující zafixování vytvořeného účesu)
 • 2 úrovně rychlosti a 3 úrovně teploty
 • Součástí balení koncentrátor pro styling účesu
 • ergonomické držadlo
 • Aerodynamický tvar (vyzkoušený lety testování)
 • tepelná pojistka
 • Odnímatelná zadní mřížka pro čištění, omyvatelná pod tekoucí vodou
 • Délka síťového kabelu 2,8 m
 • Barva fialová

Nejlehčí vysoušeč vlasů

Profesionální vysoušeč vlasů SOLIS 969.42 Light & Strong je určen pro každodenní použití. Přesvědčí vás nejen hmotností 420 g, ale zároveň má výrazně silnější tlak a proud vzduchu než srovnatelné profesionální vysoušeče vlasů. S 3 úrovněmi teploty a 2 úrovněmi rychlosti můžete individuálně nastavit foukání přesně pro vaše vlasy.

 • SOLIS Fast Dry je ručně vyrobený ve vlastním výrobním závodě společnosti Solis ve městě Mendrisio ve Švýcarsku.
 • Každý krok v produkci je pečlivě kontrolován a podroben přísným kontrolám kvality, abyste měli jistotu, že máte ve svých rukou prvotřídní výrobek, který vám bude přinášet radost mnoho dalších let.

Skutečný profesionál

Fén dobře pasuje do ruky, má ergonomickou rukojeť a aerodynamický tvar. Obzvláště nekomplikovanou manipulaci zaručuje extra dlouhý 2,8 m kabel. Prostřednictvím poutka můžete vysoušeč vlasů zavěsit, čímž ušetříte prostor. Pomocí odnímatelné zadní mřížky můžete filtr fénu jednoduše čistit.

Lesklé a zdravé vlasy

Ionizační péče se stará o antistatické sušení, kdy záporně nabité ionty eliminují statickou elektřinu, vyhlazují kutikuly a výsledným efektem budou dokonale lesklé vlasy. Účes bude hladký a bez zacuchání. Kromě toho snižují velikost kapiček vody na vlasech a tím zkracují čas sušení. A navíc také ionty také uzavírají zdrsněný povrch vlasů, který se vytváří v průběhu mytí a to zajišťuje hladké a jednoduše rozčesatelné vlasy - pro perfektní účes jako od kadeřníka.

Účes jako od kadeřníka

Díky AC motoru má vysoušeč vlasů tlačítko pro tok skutečně studeného vzduchu. Funkce studeného vzduchu ochlazuje vlasy a působí jako přirozený vlasový sprej. Tím se zafixuje váš pečlivě vytvořený účes pro dlouhodobé držení. Light & Strong neohřívá pouze teplý vzduch než jiné vysoušeče vlasů, ale pouští skutečně studený vzduch na vaše vlasy.

Švýcarská kvalita

Vysoušeče vlasů značky Solis působí svou silou: Síla, která umožňuje profesionálně a rychle tvarovat vaše vlasy. Ergonomická rukojeť a kompaktní velikost umožňují manipulaci bez únavy. Vysoušeče vlasů Solis se vyrábějí od roku 1933 ve vlastních výrobních městech Mendrisio a Ticino. Již více než 105 let, společnost Solis úspěšně vyrábí spotřebiče na vaření, pro krásu a klimatizaci. Díky dlouholetým zkušenostem, je společnost Solis vždy schopná přinést na trh nové, inovativní a bezpečné produkty. Skutečné hodnoty jsou zvláště důležité pro tradiční švýcarskou společnost: důvěra, důslednost a udržitelnost jsou nejvyšší prioritou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1100 g
Délka kabelu 2.8 m
Počet rychlostí 2
Ionizátor Ano
Příkon 1800 W
Počet nástavců 1
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ne
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ano
Cestovní pouzdro Ne
Sklopná rukojeť Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Solis 969.42 Light&Strong

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi