Zažijte slevové šílenství v Electro Worldu

POŘIĎTE ELEKTRONIKU A SPOTŘEBIČE ZA NEJLEPŠÍ CENY

To je šílenost! V Electroworldu jsme pro vás připravili super slevy na věci, které se vám budou hodit – v domácnosti, při sportu, na cestách. Slevové šílenství se spoustou užitečné elektroniky a spotřebičů v akci najdete na našich stránkách od 17. do 20. září. Tak nečekejte! Žádné mačkání se v obchodech, žádné fronty. U nás máme všechno pohodlně a online jako na dlani.

Jak na to? Jednoduše si z nabídky vyberte zboží, které chcete a potřebujete. Hned v prvním kroku v košíku zadejte slevový kód… a máte hotovo! Zbytek objednávky už provedete stejně jako každý jiný nákup v e-shopu. Jednodušší a výhodnější už to zkrátka být nemůže. Pojďte si užít to pravé Slevové šílenství u nás na Electroworldu!

Akční nabídka je platná od 17. 9. do 20. 9. 2020 23:59 nebo do vyprodání zásob. Abychom uspokojili co nejvíce zákazníků a zamezili spekulativním nákupům, vyhrazujeme si právo omezit počet kusů stejného produktu prodaných jedné osobě. Ceny před slevou jsou maloobchodní ceny doporučené výrobcem. Slevové kódy nelze kombinovat.