Simplehuman ST3024 Sensor Trio matné nerezové zrcátko


Zrcátko, Hmotnost: 1,8 kg. Více info


Cena 7 299 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 8 790 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 73 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kosmetické zrcátko Simplehuman ST3024 Sensor Trio potěší každou moderní ženu, ať už na kosmetickém stolku nebo v koupelně. Tru-lux systém přesně napodobuje celé spektrum barev denního světla. Inteligentní zrcadlo má speciální senzor zapnutí a vypnutí. Zrcadlo disponuje třemi různými zrcadly pro zvětšení vaší tváře 1×, 5× nebo 10×. Má zesílený jas na 800 luxů a také možnost nastavení plynulé regulace jasu 100-800 luxů. LED světlo se aktivuje automaticky - senzorem pohybu. Nabíjí se pomocí USB kabelu a na jedno nabití vydrží až 5 týdnů provozu.

Zrcadlo Simplehuman ST3024 Sensor Trio

 • Senzoru pohybu
 • 1×/5×/10× zvětšení obrazu
 • Tru-Lux LED osvětlení
 • Duální nastavení osvětlení
 • Nastavení intenzity světla 100 až 800 luxů
 • Vestavěný lithium-ion akumulátor
 • Dobíjení přes USB
 • Materiál: matný nerez

To nejlepší světlo

Patentovaný systém osvětlení Tru-lux dokáže přesně napodobit denní světlo. Dokonalý odstín tak nebude náhoda, ale samozřejmost. Špatné světlo je nejčastější příčinou toho, že make-up nevypadá dobře a neodpovídá vašemu přirozenému odstínu pleti. Většina světel v běžných kosmetických zrcadlech nezobrazuje celé spektrum barev. Intenzitu světla si snadno nastavíte plynule v rozmezí 550 až 800 luxů. Díky Tru-lux systému lépe poznáte, který odstín make-upu, tvářenky a dalších druhů dekorativní kosmetiky sedí vaší pleti nejlépe. Se zrcátkem Simplehuman Sensor Trio si můžete být jisti, že co vidíte vy, uvidí i ostatní.

Moderní intuitivní ovládání

Zrcadlo Simplehuman ST3024 Sensor Trio je oboustranné, otáčení je rychlé a bez zadrhávání, postavíte si ho na stůl a polohujete tak, abyste na sebe vždy skvěle viděli. Z boku je umístěn dotykový ovládací pruh pro nastavení jasu. Máte tak možnost přizpůsobit si Tru-Lux LED osvětlení podle své potřeby. Jemným pohybem prstu upravíte jas od 100 do 800 luxů. Nesmí chybět ani senzor pohybu, který aktivuje světlo, jakmile se k němu přiblíží vaše tvář.

Tři odrazy v jednom

Zrcadlo nabízí unikátní design a tři zrcadla s různým přiblížením - 1×, 5× a 10× zvětšení. Jednoduše vše, co potřebujete pro dosažení profesionálního make-upu. Zrcadlo je nabíjecí (na jedno plné nabití vydrží až 5 týdnů při každodenním používání), a tak jej můžete pohodlně přemístit z místa na místo.

 • Prohlédněte si celou tvář na velkém zrcadle s pětinásobným přiblížením, které má nové, jasnější a lepší osvětlení. Ideální pro bezchybné nanášení make-upu.
 • Pro precizní líčení očí a rtů nebo práci s pinzetou vám perfektně poslouží malé zrcátko s desetinásobným přiblížením. Už vám neunikne žádný detail.
 • Hotový vzhled si pak zkontrolujete na velkém zrcadle bez přiblížení. Zrcátko se skvěle hodí i na úpravu vlasů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ne
Hmotnost 1.8 Kg
Délka 13.5 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST3024 Sensor Trio matné nerezové zrcátko

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi