5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Bezdotykový dávkovač mýdla Simplehuman ST1045 v bílém provedení má objem 266 ml. Je ideální pro použití v koupelnách pro hygienické mytí rukou. Stačí pod dávkovač nastavit dlaň, ten vám vydá přesnou dávku mýdla. Přesnou dávku je možné si nastavit dle vlastních potřeb. Dávkovač mýdla je vybaven dobíjecí Lithium-Ion baterie, která vydrží na jedno nabití cca 3 měsíce. Dávkovač je vodotěsný čili je možné ho pohodlně opláchnutí ai pod tekoucí vodou.

Bezdotykový dávkovač mýdla

S bezdotykovým dávkovačem mýdla Simplehuman ST1045 můžete zapomenout na používání klasického tuhého mýdla. Stačí nastavit dlaň pod dávkovač a senzor vám vydá přesnou dávku mýdla. V bílém provedení bude ve vaší koupelně působit velmi efektně jako vkusný doplněk. Bezdotykový dávkovač mýdla je navíc hygienický, díky němu se nebudou v koupelny šířit bakterie. Zásobník mýdla o objemu 266 ml je možné velmi jednoduše doplnit.

Dokonalý výkon

Trubicové čerpadlo zajistí přesné a hladké proudění mýdla. Čerpadlo a dávkovací hadice jsou odolné vůči ucpání. Silikonový ventil zabrání, aby z dávkovače kapalo přebytečné mýdlo, čímž zabrání znečištění okolí. Už se nemusíte trápit tím, že vám dávkovač nadávkuje příliš velké množství mýdla. Objem dávky je možné nastavit. Sami si můžete kontrolovat kolik mýdla vám vydá. Umístěte ruku blíže k senzoru pro menší dávku nebo dále pro větší dávku.

*Obrázek je ilustrativní.

Výdrž baterie

Dávkovač mýdla je vybaven zabudovanou Lithium-ion baterií, která má na jedno nabití kapacitu fungování na 3 měsíce. Nabíjení je velice jednoduché pomocí přiloženého nabíjecího adaptéru. Dávkovač je navíc vodotěsný s ochranou IP67. Je možné ho snadno opláchnout pod proudem tekoucí vody, aby byl jeho vzhled nadále jako nový.

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Simplehuman ST1045 dávkovač mýdla

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Veronika

21. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • malý
  • tichý
  • protiskluzový
  • na USB
  • dávkování množství mýdla dle libosti
  • nic

Nejlepší dávkovač mýdla.