Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700


Automatické espresso, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 19 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2300 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 500 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 24, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 39,2 cm, Šířka: 31,6 cm, Hloubka: 47 cm, Hmotnost: 12,77 kg, Barva: černá. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 10 % Platí do 20. 6. 2023
Ukázat slevový kód
35 098 Kč

Cena 38 998 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 39 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 390 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plnoautomatický chytrý kávovar Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700 uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Jediným stisknutím na TFT displeji s interaktivním ovládacím menu si připravíte profesionální ristretto, espresso, espresso macchiato, doppio, cappuccino nebo latte macchiato. Díky aplikaci Home Connect můžete váš kávovar ovládat bez ohledu na to, kde jste, a dokonce jej můžete ovládat i hlasem. Kávovar EQ.9 plus connect s700 disponuje 2 zásobníky na kávová zrna, které umožní paralelní použití různých druhů kávy. Svůj šálek si navíc můžete předehřát a vychutnat si vždy horký a voňavý nápoj. Možnost nastavení až 10 osobních profilů jistě využijete. Příprava 1 nebo 2 nápojů, včetně mléčných nápojů, stiskem jednoho tlačítka potěší. 2 rychlosti spařování, standardní a intenzivní, postačí. Příkon: 1 500 W.

Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700 

 • Inteligentní příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Home Connect: přístup a ovládání vašeho kávovaru bez ohledu na to, kde zrovna jste
 • Ovládání hlasem
 • 2 zásobníky na kávová zrna pro paralelní použití různých druhů kávy
 • 2 samostatné mlýnky zajistí čistou chuť
 • Plně automatické čištění párou a optimální hygiena díky funkci autoMilk Clean
 • TFT displej s interaktivním menu
 • SuperSilent: nejtišší plnoautomatický kávovar od společnosti Siemens díky výraznému snížení hlučnosti individual
 • Coffee System: nastavení osobních nápojů až pro 10 osob
 • Funkce "Konvice na kávu": až 6 šálků krémové kávy najednou
 • Výpusť kávy a mléka výškově nastavitelná
 • OneTouch DoubleCup: příprava dvou samostatných šálků u všech káv a také mléčných specialit
 • Odnímatelný zásobník na vodu, objem: 2,3 l

Ideální teplota spařování pro maximální aroma

Aby se zajistilo uvolnění plné vůně espressa, musí být káva připravována při správné teplotě. Ideální teplota pro dokonalé espresso je mezi 90 °C až 95 °C. Pokud je teplota nižší, neuvolní se veškerá chuť a vůně z kávy. Pokud je teplota příliš vysoká, káva získá "spálenou" chuť a vůni. Plně automatický kávovar Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700 se systémem sensoFlow System ohřívá vodu vždy na správnou teplotu a udržuje ji po celou dobu přípravy kávy. Tato technologie zajistí profesionálně připravené espresso.

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte, latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso, díky funkci OneTouch Function vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky přesně tak, jak to máte rádi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aromatu je zajištěna díky inovativní funkci aromaDouble Shot. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aromatem. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Pokaždé čerstvá voda

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve vašem spotřebiči po každé přípravě kávy, takže je na přípravu vaší kávy použita vždy čistá a čerstvá voda.

Najemno namletá ​​kávová zrna

Vysoce kvalitní ceramDrive mlýnek důkladně namele kávová zrna, aby se všechny příchutě mohly plně rozvinout během spařování. Keramický materiál na rozdíl od oceli je prakticky bez opotřebení. To vše zajistí mimořádně aromatickou kávu a vám výjimečný zážitek.

Získejte maximum z každého zrna

Různé druhy zrn mají množství rozdílných vlastností, jako je velikost, obsah vody a oleje. Všechny tyto faktory ovlivňují množství namleté kávy ze zrn a také sílu kávy. Inteligentní coffeeSensor System automaticky přizpůsobí délku mletí podle druhu používaných zrn a vy tak budete mít dokonalé množství namleté kávy pro požadovanou sílu kávy.

Zesílené aroma kávy

Čím pomalejší je průtok vody přes mletou kávu, tím se uvolní větší množství chuti. S funkcí aromaIntense si můžete vybrat mezi dvěma rychlostmi spařování: standardním a intenzivním. Intenzivní volba zpomaluje rychlost spařování a zajistí tak ještě intenzivnější zážitek z vaší kávy.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem či si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění i uvnitř přístroje lze spařovací jednotku vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 

Inovativní ovládání

Každého, kdo má na kávu ty nejvyšší požadavky a čeká to nejlepší i od kávovaru, potěší inovativní barevný TFT displej. Ten vás přesvědčí nejen svým designem, ale i jednoduchostí ovládání. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru.

Vaše spotřebiče vás budou poslouchat

Díky partnerství s Amazon Alexa může být váš domácí spotřebič ovládaný i hlasem. Stačí pouze aktivovat pomocí aplikace Home Connect příslušné dovednosti pro navázání spojení mezi Amazon Alexa a vaším domácím spotřebičem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 500 g
Počet teplotních nastavení 6
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 10
Počet přednastavených nápojů 24

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi