Siemens SR23EI28ME

Zobrazit


Myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 67 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 84,5 cm, Šířka: 45 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 14 559 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 146 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Volně stojící úzká myčka nádobí Siemens SR23EI28ME na jeden mycí cyklus umyje 10 sad nádobí při hlučnosti jen 44 dB. Na výběr budete mít ze 6 programů a 4 speciálních funkcí: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, HygienaPlus a VarioSpeed Plus. AquaSensor spolu s LoadSensorom detekují množství nádobí a jeho znečištění a automaticky přizpůsobí vhodný mycí program. Myčka je také vybavena funkcí AutoOpen, dávkovacím asistentem, iQdrive motorem, samočistícím filtračním systémem. Vnitřek disponuje systémem košů VarioFlex a příborovou zásuvkou VarioDrawer. Nechybí také bezpečnostní technologie AquaStop, která ochrání před možným vytopením.

Siemens SR23EI28ME

Myčka nádobí Siemens SR23EI28ME je vybavena kapacitou pro 10 sad nádobí, díky které bez námahy umyjete nádobí po rodinném obědě. Určitě oceníte velmi hospodárné využití vody a energie pro optimální výsledky mytí - spotřeba jen 9,5 l vody a 0,738 kWh energie. Potěší Vás také tichým provozem. Dosahuje hlučnosti pouze 44 dB, takže nebude nikoho rušit ani v pozdějších hodinách.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, HygienaPlus, VarioSpeed Plus on demand
 • Machine Care: Program péče o myčku
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Vnitřní vybavení

Vnitřek myčky je vybaven košem VarioFlex a příborovou zásuvkou VarioDrawer, které nabízejí flexibilitu a snadné používání, ať už při nakládání nebo vykládání nádobí. Najdete tam:

 • Systém košů VarioFlex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni ukládání
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
 • 2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
 • Výklopný etažér na šálky v horním koši
 • Výklopný etažér na šálky ve spodním koši
 • Speciální držák na skleničky ve spodním koši

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením této oblíbené funkce zkrátíte čas téměř každého mycího programu. Nádobí bude umyto a usušeno až 3 × rychleji! Bude optimálně čisté, zářivé a suché zároveň. Toto urychlení můžete zapnout kdykoli, i v průběhu již spuštěného programu, a dokonce i na dálku když nejste doma, a to pomocí aplikace Home Connect.

Jednoduché ovládání

Tuto myčku můžete ovládat a kontrolovat odkudkoliv, a to za pomoci aplikace Home Connect (kompatibilní s iOs a Android). S touto šikovnou aplikací si můžete jednoduše vybrat ideální program a přídavnou funkci pro dané nádobí, a spustit tak myčku odkudkoliv a kdykoliv chcete. Díky tomu tak máte jistotu, že nádobí je čisté a bude připraveno přesně tehdy, kdy potřebujete.

Přehled o stavu vaší myčky

Vyčkávání, až vaše inteligentní myčka skončí mycí proces, může být ztrátou času a způsobovat vám zbytečný stres. Home Connect přivede vaši mysl ke spokojenosti a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatické oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte více věcí najednou, ať už doma nebo venku.

Jednoduše vyberte a spusťte

Aplikace Home Connect s funkcí lehkého startu (EASY START) odstraní pochybnosti a doporučí vám vždy ten pravý program - přímo z vašeho mobilního zařízení. Pokaždé a s každým mytím. Jediná věc, kterou potřebujete udělat, je zadat stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto, do vaší aplikaci Home Connect. Můžete tak jednoduše vybrat ten správný program a dosáhnout perfektní výsledky, cyklus za cyklem.

Počítadlo tablet

Další užitečnou funkcí je počítadlo tablet, které vám poskytne více pohodlí a klidu. Jednoduše stačí zaznamenat do aplikace kdy jste koupili tablety do myčky a později můžete zkontrolovat zbývající množství. Samozřejmě si to umíte zkontrolovat odkudkoliv prostřednictvím aplikace Home Connect. Když se vám zásoby míjejí, aplikace vám zobrazí oznámení a připomene vám abyste je mohli koupit.

AutoOpen Dry

Další výhodou myčky je, že disponuje funkcí AutoOpen Dry - automatické otevírání dveří. Během procesu sušení se dveře myčky automaticky otevřou, což umožní přirozené schnutí nádobí. Díky automatickému otevírání dveří bude vaše nádobí spolehlivě suché a zároveň také šetří energii.

Funkce HygienaPlus

Tato praktická a hlavně velmi hygienická funkce je ideální pro mytí nádobí a kuchyňského nářadí s přísnými hygienickými standardy. Funkce během posledního oplachu udržuje teplotu na úrovni 70 °C po dobu cca 10 minut. Díky tomu se eliminují bakterie a jejich zárodky až na 99,9 % a vaše nádobí tak bude spolehlivě hygienicky čisté.

Bezpečnostní systém AquaStop

Díky bezpečnostnímu systému AquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiče, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Motor iQdrive

Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoli programu - to vše není pro motor iQdrive žádný problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimální opotřebení.

IntensiveZone

Rozhodnete-li se pro přídavnou funkci IntensiveZone, zvýšíte tak tlak na tryskách v dolním koši. Oceníte ho zejména při velmi špinavém nádobí. Nádobí nacházející se v horním koši bude nadále myto jemně a šetrně.

Dávkovací asistent

Čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné misky. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto jsou zajištěny optimální výsledky mytí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Siemens SR23EI28ME

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jakub

10. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • dobre myje
 • neni prilis hlucna

Mycku mam asi 2 tydny, zatim splnuje ocekavani a nemuzu si na nic stezovat.


Ondřej

23. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná