Siemens LC66BBM50


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 368 m3, Maximální hlučnost: 60 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 48 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 96,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač Siemens LC66BBM50 60 cm v nerezové barvě je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Odsavač má tři výkonové stupně a 1 intenzivní s automatickým zpětným nastavením a se senzorovým ovládáním. K dispozici je i osvětlení pomocí LED modulů 2× 1,5 W, které dobře osvětlí pracovní místo pod digestoří. Odsavač Siemens LC66BBM50 má výkon 368 m³/h (při odtahu) a 605 m³/h s intenzivním stupněm odsávání dosahuje maximální hlučnosti 60 dB. Odsavač je vybaven kovovým tukovým filtrem, omyvatelným v myčce nádobí.

 

 

 

Odsávání výparů

Komínový odsavač par Siemens LC66BBM50 je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. S jeho pomocí si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. K dispozici jsou tři výkonové stupně odsávání a 1 intenzivní, ze kterých si můžete vybrat podle potřeby. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu.

Příjemný design

Design odsavače par je velmi příjemný a hodí se téměř do každé kuchyně. Je vhodný na montování nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Odsavač par má povrchové provedení v příjemné nerezové barvě. K dispozici je i osvětlení pracovního místa pomocí LED modulů 2× 1,5 W.

Vlastnosti

Komínový odsavač při jeho nejvyšším výkonu výkonu 368 m³/h má hlučnost 60 dB. Pro jeho pohodlné ovládání je senzorové s LED ukazatelem. Elektronické ovládání umožňuje jeho snadnou obsluhu a skvělý přehled funkcí a vysoce výkonný ventilátor zajistí dokonale čistý vzduch. Kovový tukový filtr je odnímatelný a snadno omyvatelný v myčce. S odsavačem par bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Zařazen do energetické třídy A.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 60 db
Maximální výkon odsávání 368 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens LC66BBM50

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi