Siemens KF86FPBEA


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 362 l, Čistá kapacita mrazničky: 129 l, Roční spotřeba energie: 303 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 81 cm, Výška: 183 cm. Více info


Cena 54 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 550 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní americká chladnička French Door Siemens KF86FPBEA v designovém černém provedení s celkovou kapacitou 491 litrů a s technologií No Frost. Chladnička má kapacitu 362 litrů a je vybavena 3 policemi, hyperFres Premium zásuvkou, 2× Fresh Box a 6 dveřními přihrádkami. Mrazák má 129 litrů a je rozdělen do 3 boxů, z toho 1 je BigBox. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod a akumulační doba při výpadu proudu je 17 hod. Technologie Home Connect umožní připojení přes Wi-Fi. Nechybí funkce Superchlazení, Supermrazení, FreshSense a systém MultiAirflow. Hlučnost: 38 dB. Klimatická třída SN-T.

Siemens KF86FPBEA

Třídveřová americká chladnička Siemens KF86FPBEA z řady IQ700 zaujme na první pohled svým elegantním designem v černé barvě. Díky svému modernímu designu se skvěle hodí do každé kuchyně. Je vybavena 491 litry celkového prostoruřadou praktických funkcí, které jistě ocení nejeden uživatel.

Osvětlení LED

Americká chladnička je vybavena úsporným LED osvětlením. Díky němu budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Osvětlení LED zaručuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru bez oslnění nebo zastínění a jeho spotřeba je mnohem nižší.

Chladicí část

Chladicí část je umístěna v horní části a má dvoje dveře. Nabízí čistý objem 362 litrů. Vnitřní prostor chladničky je vybaven 3 odkládacími plochami, které jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, a dokonce 2 z nich jsou výškově nastavitelné. Potěší také 2 přihrádky Fresh Box s vlnitým dnem a přihrádka hyperFres Premium 0 °C. Ve dveřích je také 6 přihrádek, které můžete použít na různé potraviny, jako jsou vejce, máslo, mléko a další.

Funkce SuperChill

Chladnička nabízí velmi praktickou funkci, a tou je Superchlazení. Před nákupem tuto funkci zapněte a ona se postará o snížení teploty o 2 °C, čímž zabrání úniku studeného vzduchu při vkládání potravin. Zajišťuje také, aby se teplota nezvýšila, když vložíte nové nechlazené potraviny. Vložené potraviny se rychleji ochladí a funkce se automaticky vypne nejdříve po 6 hodinách.

Senzory FreshSense

Uvnitř chladničky jsou umístěny speciální senzory FreshSense, které se starají o optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty v chladničce sledují také teplotu okolí. Pokud dojde k výkyvům, senzory upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

Mrazicí oddíl

Mrazicí část se nachází ve spodní části a skládá se ze 3 zásuvek, z nichž 1 je BigBox. Jejich objem je 129 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 h. V případě výpadku proudu je doba uložení až 17 hodin.

SuperFrezee

Mraznička je vybavena funkcí SuperFreeze, která se postará o rychlé zmrazení vložených potravin. Díky této funkci spotřebič zajistí krátkodobé zchlazení na teplotu -30 °C, čímž zajistí, že si zmrazené výrobky zachovají svou chuť. Stačí stisknout tlačítko Supermrazení a přidat do mrazničky další potraviny.

Žádný mráz

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Průvodce skladováním

Pomocí průvodce skladováním v aplikaci Home Connect zajistíte pro své potraviny ty nejlepší podmínky. Díky aplikaci si již nemusíte pamatovat speciální požadavky na skladování, průvodce vám pomůže najít ideální místo pro uložení potravin. Kromě toho získáte také informace o nutričních hodnotách potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 81 cm
Výška 183 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 491 L
Čistá kapacita chladničky 362 L
Čistá kapacita mrazničky 129 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens KF86FPBEA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi