Samsung WW11BB744DGES7 Bespoke


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 11 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 53 kWh na 100 cyklů, 23 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63 cm. Více info


Cena 15 999 Kč

Sleva 11 % z předcházející ceny: 17 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná pračka Samsung WW11BB744DGES7 v bílém provedení s černými dvířky nabízí kapacitu pro 11 kg prádla. Má řadu praktických programů a funkcí, například Eco Bubble™, Bubble Soak, Drum Clean+ a další. Potěší dálkové ovládání přes Wi-Fi pomocí SmartThings. Maximální hluk při otáčení je 72 dB.

Inteligentní a úsporné praní nové generace

Perte efektivně i při nízkých teplotách. Pračka Samsung WW11BB744DGES7 nabízí šetrnou, ale výkonnou technologii Eco Bubble proměňující prací prostředek na aktivní pěnu, která pronikne do prádla a účinněji odstraní všechny nečistoty na různých typech tkanin, jež navíc chrání. A co víc, pračka zároveň snižuje spotřebu elektrické energie o až 70 %.

Profesionál zaměřený na úsporu

Svěřte se do rukou expertovi, který vám navíc ušetří. Inteligentní funkce AI Wash vyhodnocuje hned několik parametrů týkajících se vašeho prádla a sama vybírá vhodný postup při jeho čištění. S pomocí pokročilých algoritmů zjistí váhu i míru zašpinění prádla a rozpozná jemnost vložených tkanin. Na základě toho optimalizuje poměr vody a pracího prostředku v průběhu jednotlivých fází vybraného programu. Díky těmto technologiím je AI Wash dokonale úsporné řešení a zároveň na vás po otevření pračky bude čekat dokonale čisté oblečení, o které bylo během praní šetrně postaráno.

Vysoká kapacita ve standardních rozměrech

Díky technologii SpaceMax vám vaše pračka dopřeje prostor až pro 11 kg prádla, což také přispívá k její energetické šetrnosti. I při takovém množství si však zařízení stále zachovává standardní hloubku 600 mm, takže v prostoru zbytečně nikde nevyčnívá. Spotřebič vám tak nejen ušetří čas a námahu, ale i místo.

Umělá inteligence, která vám poradí

Nechte si poradit od profesionála. Funkce AI Control sleduje vaše prací návyky, přičemž vyhodnocuje, jaký cyklus bude pro daný typ prádla v budoucnu nejvhodnější a zároveň zobrazí nejdůležitější informace a podrobnosti. Efektivitu vašeho praní navíc můžete dále zvýšit i praktickými návody v aplikaci SmartThings, jež kromě plánování a řešení problémů nabídnou rady ohledně sušení.

Zbyde jen dokonale hygienická čistota

Už se nemusíte obtěžovat s čištěním přihrádky na prací prostředek či aviváž. Společnost Samsung přišla s jednoduchým řešením v podobě zásuvky StayClean Drawer. Ta byla chytře navržena tak, aby se pomocí systému vodního oplachování sama vyčistila. Vaše obavy z plísně nebo přetrvávajících nečistot tak zmizí stejně rychle a účinně, jako se jich zbaví zásuvka uvnitř vaší pračky.

Čistota vždy na prvním místě

Chraňte svou pračku proti plísním, zápachu a jiným znečištěním s funkcí Drum Clean+. Ta se bez použití jakéhokoliv čisticího prostředku postará o buben a efektivně zlikviduje až 99,9 % bakterií. A usazená voda v okolí dveřního těsnění? Žádný problém! Pračka si díky kombinaci vysokorychlostního odstřeďování a namáčení hravě poradí i s touto špínou. Co víc, už nemusíte myslet na to, že ji máte znovu umýt. Až bude opět čas k vyčištění, pračka se vám sama připomene.

Úspěšný bojovník se skvrnami

Snad každému se někdy podařilo polít se čajem, kávou nebo dokonce vínem. Panika, zda skvrna půjde vyprat, se už ale dostavit nemusí. Díky pračce Samsung WW11BB744DGES7 s funkcí Bubble Soak se zbavíte i těch nejodolnějších nečistot. Prádlo důkladně prostoupí aktivní bublinky, které jej šetrně a zároveň velmi důkladně vyčistí. Ať už se chystáte zpět do víru velkoměsta nebo třeba na fotbalový trénink, vaše oblečení bude dokonale čisté a připravené čelit dalším dobrodružstvím.

Pračka z budoucnosti

Napadlo by vás, že můžete ovládat svou pračku i na dálku? S aplikací SmartThings získáte aktuální přehled například o tom, kolik času vám zbývá do konce daného cyklu, případně si můžete nastavit konkrétní hodinu ukončení. Naplánujte si praní podle svých představ s pokročilým systémem Energy a udržujte vaše zařízení v optimálním stavu s řešením Home Care.

Automatické dávkování pracího prášku

Neplýtvejte pracími prostředky ani kvalitní aviváží. Nejenže usazené zbytky dokáží zanést jednotlivé části v zařízení a tím ohrozit životnost pračky, ale rovněž mohou výrazně zhoršit kvalitu praní. Inovativní řešení v podobě důmyslné funkce Auto Dispense automaticky dávkuje optimální množství pracího prášku a aviváže pro každou várku, takže se můžete s klidem věnovat jiným domácím činnostem či svým zálibám.

Svěží prádlo během chviličky

Ušetřete čas a energii s aktivní pěnou EcoBubble, která už při nízkých teplotách zatočí i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Kapky červeného vína či žluté fleky od potu rozpustí razantní síla bublin, čímž získáte při každém praní hebké, voňavé, a hlavně hygienicky čisté prádlo. V případě, že pospícháte na rychlý nákup do obchodu, stačí oblečení vložit do pračky, spustit bleskový program SuperSpeed a už za 39 minut můžete vytáhnout dokonale čisté oblečení. Technologie QuickDrive s mácháním Speed Spray totiž umožňuje intenzivnější praní a tím i zkrácení celého cyklu.

Pocit čistoty k nezaplacení

Stali jste se rodiči malého miminka, opatrovníky zvídavého pejska, nebo se řadíte mezi alergiky? V tom případě vás potěší parní program Hygiene Steam, který odstraňuje zachycené nečistoty a až 99,9 % nebezpečných bakterií a alergenů. Důkladné hygienické čištění probíhá v cyklu, jenž ze dna bubnu vypouští horkou páru, která pronikne každým kouskem oblečení, a to i bez předpírky! Zvyšte si tak kvalitu praní a udržte svou domácnost v perfektní čistotě. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 11 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 23
Maximální hloubka 63 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Samsung WW11BB744DGES7 Bespoke

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

26. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • super cena na nový produkt
  • bez výhrad