Samsung WW10T734DBH/S7


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 10,5 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 22 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 68 cm. Více info


Cena 17 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná chytrá parní pračka Samsung WW10T734DBH/S7 QuickDrive má kapacitu bubna pro 10,5 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. při hlučnosti (díky QDrive motoru) 72 dB. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a navíc také diagnostikovat problémy. Výhodou této pračky je i automatické dávkování pracího prostředku.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Více času pro vás

Bleskurychlé praní zajistí funkce QuickDrive, která dokáže dobu praní snížit až o polovinu. To vše díky dynamické rotaci bubnu a dodatečné dávce vody technologie Q-Bubble. Bohatší, výkonnější bubliny se postarají o to, aby čisticí prostředek pronikl do vašeho oblečení ještě rychleji. Nemusíte se však bát ‒ látku pračka přesto vyčistí důkladně a šetrně.

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější praní. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví praní přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který se momentálně hodí nejvíce. Navíc máte k dispozici aplikaci SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání pračky.

Vždy vhodné množství pracího prostředku

Už se nemusíte neustále zabývat doplňováním pracího prášku či aviváže. Díky technologii Auto Dispense můžete připravit čisticí prostředek na delší dobu. Pračka od společnosti Samsung totiž bude automaticky dávkovat jeho optimální množství pro každou várku prádla, a šetřit vám tak námahu i čas.

Expresní praní

Důkladně vyčištěné oblečení nemusí nutně znamenat zdlouhavé čekání. Určitě ne s programem Super Speed, který dokáže várku prádla vyčistit již za 39 minut. Technologie QuickDrive se postará o dynamický pohyb oblečení a Eco Bubble o jeho skutečně důkladné vyčištění. Řešení Speed ​​Spray zkrátí dobu máchání a zrychlí odstřeďování.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10.5 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 68 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung WW10T734DBH/S7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi