Samsung UE55CU8072U (2023)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 138 cm, 4K Ultra HD, Edge LED, 3840x2160, OS TV: Tizen, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Bixby, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 13 990 Kč

Sleva 30 % z předcházející ceny: 19 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní 55" (138cm) Smart LED televizor Samsung UE55CU8072U s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem Crystal Processor 4K vás vtáhne do světa křišťálově čistého obrazu, jemných detailů a realistických barev.

Moderní Crystal UHD TV s miliardou barevných odstínů

Neuvěřitelné spektrum barev v kvalitě 4K

Křišťálově čisté, intenzivní odstíny ve spojení s minimalistickým designem. Špičková Crystal UHD TV od společnosti Samsung je ztělesněním moderního zařízení, které dokonale zapadne do každého interiéru a zprostředkuje vám audiovizuální zážitky nové generace. Její UHD rozlišení funguje s podporou pokročilé technologie na bázi fosforu a přináší až miliardu barevných odstínů s dynamickým zobrazením, které vás přenese do světa neuvěřitelně realistického zobrazení s precizním vykreslením každého detailu. Oprašte své oblíbené filmové klasiky, streamujte, pracujte, hrajte hry či řiďte svou chytrou domácnost, a to všechno přes epickou obrazovku televizoru, který nepozná hranice.

4K Upscaling přepočítává každý jeden záběr 

I legendární staré klenoty kinematografie máte nyní možnost sledovat v kvalitnější podobě – s pokročilou funkcí 4K Upscalingu, která díky inteligentnímu algoritmu dokáže propočítávat jednotlivé parametry scén a zobrazovat je v moderním 4K rozlišení. Vychutnáte si doteď neviděné detaily či zvukové nuance. Výkonný Crystal Processor 4K se postará o maximální plynulost a jemnost přechodů při jakémkoliv typu  multimediálního obsahu. Poznejte rozlišení, které vytváří nový standard kvality. 

Zábava jasně a přehledně se Smart TV

Už nemusíte zbytečně ztrácet čas vybíráním vhodného filmu na večer a zmatečně vyhledávat a nastavovat dostupné streamovací služby. Ať už jste hrdým vlastníkem O2 TV, služby Dramox či jiné platformy, s aplikací Smart TV od společnosti Samsung budete mít vše pohromadě a přehledně na jednom místě. Ušetříte tak čas, který můžete strávit sledováním či hraním oblíbeného obsahu.

Lepší škálování barevných přechodů s vysokým dynamickým rozsahem 

Špičková HDR technologie televizoru Samsung Crystal UHD zabezpečuje, abyste i v nejtemnějších scénách napínavého thrilleru či záběrů zalitých jasným sluncem dokázali přesně rozeznat jednotlivé detaily i jemnější nuance. Nabízí vám tak mnohem širší spektrum barevných odstínů, které při sledování vytváří koherentnější vizuální zážitek. 

Funkce zvýraznění kontrastu pro větší hloubku obrazu

Citlivější vnímání barev i barevných přechodů. Nejen to přináší progresivní technologii zvýraznění kontrastu, která analýzou jednotlivých segmentů v každé scéně dokáže dynamicky optimalizovat kontrastní poměry tak, abyste se do dění na obrazovce dokázali ponořit mnohem hlouběji. Jednotlivé elementy tak uvidíte v precizním provedení a tak autenticky, jakoby je vaše oko sledovalo ve skutečnosti. 

Hrajte na své TV i bez konzole

Získejte přístup ke stovkám herních titulů. A to vše na chytré TV rovnou z vašeho obývacího pokoje. S Xbox Game Pass se vám otevírá úplně nová galaxie plná strategických, akčních a sportovních her, které si můžete vybírat z přehledné digitální knihovny. Navíc do ní pravidelně přibývají novinky, takže si je vyzkoušíte přímo v den jejich vydání. Prožijte dobrodružství gamingu i bez PC s jednoduchým přístupem k vašemu televizoru. 

Kvalitní obraz jako na filmovém plátně

Vychutnejte si akční scény naplno! O čistou kvalitu a plynulý obraz se postará inovativní technologie Motion Xcelerator. Nejenže zvyšuje ostrost akčních scén, ale rovněž vykresluje jednotlivé scény s dokonalou jemností bez ohledu na to, jak rychlá akce se na obrazovce odehrává.

Zvuk korespondující s děním na obrazovce

Televizor Samsung CU8072 vás svým prostorovým audiem přenese vždy do první řady ‒ ať už se jedná o záznam z koncertu či sportovního utkání. Autentický zážitek zprostředkuje technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite), která přizpůsobuje audio složku aktuálnímu dění na obrazovce.

Intuitivní ovládání hlasem

Technologie SmartThings se propojí se všemi vašimi chytrými zařízeními, a umožní vám tak ovládat je vzdáleně hlasem či dálkovým ovladačem. Vy se tedy můžete pohodlně opřít a relaxovat po dlouhém dni u večerního filmu – stačí jen promluvit a vaše zařízení ihned zareagují.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung UE55CU8072U (2023)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Iveta

5. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Za dobrou cenu, vše ok.