Samsung UE55AU7172U (2021)

Zobrazit


Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Smart LED TV Samsung UE55AU7172UXXH v tmavě šedém provedení s minimalistickým designem. S důmyslným procesorem Crystal Processor 4K vás vtáhne do světa neuvěřitelně dokonalého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje obrazovka s 55" (138cm) úhlopříčkou ve spolupráci se skvělým 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160). Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií PurColor (celé spektrum barev) či Motion Xcelerator (pro plynulý a ostrý pohyb) s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a efektivním 4K Upscaling (přepočítávání a zdokonalování obrazu). Zvuk sladěný s promítaným obrazem pořídí technologie Dolby Digital Plus ve spolupráci s dvojicí reproduktorů se zvukovým výstupem 20 W RMS.

Přivítejte 4K Smart TV u vás doma

Široká škála bohatých barev

Váš oblíbený svět ožije v těch nejzářivějších barvách přímo u vás doma. Technologie PurColor realisticky vyjadřuje celé spektrum barev a umožňuje vám plně se ponořit do sledování. 

Realistické odstíny ve 4K

Efektivní 4K Upscaling se postará o přepočítávání a zdokonalování obsahu, zatímco sofistikovaná technologie mapování barev vytváří zcela novou hloubku barevných odstínů. Oceníte tak nejen bohatý kontrast barev, ale i vynikající 4K rozlišení.

Akční snímky v perfektní ostrosti

Každý pohyb na obrazovce bude superplynulý a ostrý jako břitva. UHD TV totiž automaticky vylepšuje obsah záběr po záběru pro kvalitní a precizně vykreslené detaily.

Superjemné rozlišení 4K UHD

4K UHD televizor disponuje 4× více pixely než běžný FHD pro ještě lepší zážitek ze sledování. Zažijete tak křišťálově jasný obraz na kterém zaznamenáte každý detail vašeho oblíbeného obsahu v té nejvyšší ostrosti.

Hlubší kontrast s HDR

Televizor AU7172 vykresluje pomocí vysokého dynamického rozsahu HDR černou opravdu hluboce a bílou velmi zářivě, abyste si i v nejtemnějších záběrech mohli užít vysoký kontrast a bohatou škálu barev.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Připojíte-li k televizoru soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě více prostorovější.

Práce z domova v novém rozměru

Propojte svou domácnost bez kabelů a využijte tak plného potenciálu vaší UHD TV. S bezdrátovým připojením PC, notebooku a telefonu vás home office i distanční výuka budou bavit. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Samsung UE55AU7172U (2021)

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Stanislav

9. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíVitek

24. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí