Samsung Smart View Wallet Case pouzdro pro Samsung Galaxy S24 bílé


Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S24, Pro úhlopříčku: 6,2", Materiál: TPU, Polyuretán. Více info


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Pouzdro Samsung Smart View Wallet Case je pouzdro typu kniha určené pro telefon Samsung Galaxy S24. Toto bílé pouzdro Samsung je dokonalým doplňkem pro ochranu vašeho telefonu. Je navrženo tak, aby přesně padlo na telefon Samsung Galaxy S24, a zaručuje tak jeho maximální ochranu.

Buďte vždy v obraze

Sedíte uprostřed pracovní schůzky a přišlo vám upozornění na příchozí hovor či zprávu? Zachovejte si dekórum a využijte praktickou funkci interaktivního okna flipového pouzdra SmartView. S ním jedním pohledem zjistíte, kolik je právě hodin, kdo vám volá a další. Oznámení vždy bezpečně najdete na malé vykrojené obrazovce krytu, takže vám už nic důležitého neunikne.

Ovládejte telefon jedním klepnutím

Zavřené pouzdro? Žádný problém! S praktickým interaktivním oknem můžete svůj telefon používat i bez otravného otvírání předního krytu. Stačí jednoduchý dotyk vaším prstem a okamžitě můžete přijmout hovor nebo pozastavit přehrávání oblíbeného playlistu. Je to hračka!

Mějte vše důležité po ruce

Flipové pouzdro SmartView vám skvěle poslouží i jako bezpečná skrýš pro vaši bankovní kartu. Uvnitř se nachází praktická kapsa, kam ji můžete bezpečně vsunout a nebát se tak o její ztrátu. Při placení potom už jen vytáhnete telefon, o ostatní se starat nemusíte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.2 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy S24

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Smart View Wallet Case pouzdro pro Samsung Galaxy S24 bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi