Samsung RB38C775CS9/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Roční spotřeba energie: 169 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38C775CS9/EF v nerezovém provedení. Objem chladničky má 276 litrů. Uvnitř naleznete skleněné police, jeden box Optimal Fresh a jeden box Humidity Fresh+. Ve dveřích chladničky naleznete police. Mraznička se 3 boxy má 114 litrů, v případě výpadku je výdrž až 9 hodin a za 24 hodin zmrazí až 8 kg potravin. Využívá technologii NoFrost pro automatické odmrazování, funkci Rychlé zmrazení a rychlé chlazení. Hladina hluku dosahuje jen 35 dB díky inventorovému motoru.

Šetřit energii je smart

Snižte spotřebu elektrické energie vaší chladničky o až 15 % s režimem AI Energy. Jednoduše zadejtemaximální možnou částku, kterou jste ochotni za elektřinu utratit, a režim Vlastní se s pomocí algoritmů umělé inteligence postará o zbytek. Zvýší energetickou efektivitu a rovněž optimalizuje rychlost kompresoru a cyklus rozmrazování v závislosti na vzorcích užívání a svého okolí.  

Ilustrační obrázek

Velká uvnitř, tenká navenek

Stává se vám, že vaříte pro velkou skupinu lidí a máte problém uskladnit všechny suroviny určené k přípravě v lednici standardní velikosti? To změní technologie SpaceMax, nabízející bohatý vnitřní prostor o objemu 390 litrů v kompaktním designu se standardní hloubkou 600 mm. Toho je dosaženo pomocí vysoce efektivní izolace ztenčující jednotlivé stěny chladničky, což přinese více místa uvnitř a dokonalý soulad s vaším stávajícím kuchyňským prostorem.

Ilustrační obrázek

Tajemství ekologičtější budoucnosti

Představujeme SmartThings Energy – dokonalý nástroj pro domácnosti, které chtějí snížit svou uhlíkovou stopu a získat maximální možnou kontrolu. Nejen, že poskytuje dokonalý přehled o spotřebě energie v reálném čase, takže hned vidíte, kolik energie kde spotřebujete, ale zároveň vám přináší informace na dosah ruky, díky čemuž budete moci identifikovat oblasti, ve kterých můžete snížit své náklady a ušetřit peníze na účtech za energii. Jakmile pak bude hrozit překročení měsíčních výdajů, jejichž výši si sami nastavíte, aplikace vás okamžitě upozorní, abyste se vyhnuli nečekaným překvapením.

Ilustrační obrázek

Automatická kontrola teploty každé přihrádky

Chladnička je spotřebič sloužící k uložení spousty rozličných druhů potravin – od jogurtů přes právě připravené tiramisu až po ovoce a zeleninu, kterou jste si právě přinesli z farmářského trhu. K tomu, aby se všem těmto dobrotám dostalo odpovídající péče, přispěje funkce All-Around Cooling, ochlazující každou přihrádku pěkně od jednoho rohu ke druhému. Zároveň neustále hlídá správnou teplotu a cirkuluje chladný vzduch pomocí důmyslně umístěných ventilačních šachet. O všechny uložené položky tak bude postaráno mnohem efektivněji a zůstanou přirozeně čerstvé, plné vůní a chutí po mnohem delší dobu.

Ilustrační obrázek

Uchová nízkou teplotu tam, kde je potřeba

Ukládáte právě nákup, nebo často zálibně sledujete, co se v útrobách vaší lednice skrývá dobrého? Pak se může snadno stát, že si z vnitřního prostoru nevědomky vypustíte chladný vzduch, který chladnička posléze musí znovu vytvořit. Tomuto neblahému jevu ovšem inteligentní zařízení Samsung RB38C775CS9/EF dokáže čelit pomocí funkce Metal Cooling, která využívá kovovou desku k uchování co možná největšího množství chladu ve vnitřním prostoru. A jako bonus vašemu spotřebiči dodá ještě prémiovější vzhled.  

Ilustrační obrázek

Design, co harmonicky doplní váš domov

Přivítejte do své domácnosti spotřebič, který se postará o dokonalou jakost všech vašich potravin, přičemž u toho bude vypadat naprosto skvěle. Integrovaný a velmi tenký design se standardní hloubkou 600 mm snadno zapadne mezi vaše stávající skříňky, z jejichž hran nebude nijak vyčnívat, zatímco ploché dveře a záda se speciální úpravou Clean Back váš prostor citlivě doplní minimalistickým designem. Tělo chladničky v sobě dále ukrývá i důmyslně schovaný displej, ploché police na víno a šedě zabarvené koše a přihrádky na potraviny, jež doplní jeho výjimečně elegantní styl.

Ilustrační obrázek

Zařízení, které bude zářit čistotou

Přijde vám, že čištění zadní strany vaší lednice je občas za trest? Tak dokažte svou nevinu a pořiďte si spotřebič s funkcí Clean Back, přinášející kompletně hladký povrch, pod kterým se skrývají důležité cívky a kabely. Ty uchrání před náhodným poškozením způsobeným otřesy nebo údery a navíc u toho bude vypadat naprosto skvěle. Speciální úprava pak zamezí hromadění špíny a prachu, jejichž jednotlivé částečky lze snadno setřít. 

Ilustrační obrázek

Delší a úspornější provoz s výjimečnou zárukou

Užijte si špičkovou energetickou efektivitu, tichý provoz a výkon, který přetrvá. Inženýrům ze společnosti Samsung záleží na tom, abyste své oblíbené potraviny mohli chladit po skutečně dlouhou dobu a proto přicházejí s digitálním invertorovým kompresorem, který automaticky přizpůsobí rychlost provozu v závislosti na požadovaném chladicím výkonu. Tím snižuje vydávaný hluk, šetří elektrickou energii a přináší výjimečně dlouhou životnost, dále podpořenou 20letou zárukou* na samotný kompresor.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RB38C775CS9/EF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi