Samsung QE55S95B (2022)


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 138 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: Tizen, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 22 998 Kč

Sleva 27 % z předcházející ceny: 31 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 230 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Samsung QE55S95B s propracovaným designem, výkonným procesorem Neural Qantum Processor 4K, 55" (138 cm) obrazovkou a skvělým rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) vás vtáhne do světa křišťálově čistého obrazu, jemných detailů a věrných barev.

Samsung OLED TV pro epické televizní zážitky

Samosvíticí pixely, ohromující kontrast

Objevte výjimečnou kvalitu realistického obrazu s OLED TV od společnosti Samsung. Displej je vybaven pokročilými samosvíticími LED, díky nimž může nabídnout kvalitní obraz i tam, kde běžné OLED zklamou. Nesrovnatelně hluboká černá, zářivě čistá bílá a realistické odstíny oživí váš každodenní televizní obsah, na němž si tak budete moci vychutnat ostrý kontrast a jemné detaily. Televizor dále ještě vylepšuje filmy a seriály v reálném čase a používá funkci Upscaling, aby veškeré vaše divácké zážitky povýšil na kvalitu 4K.

Hrajte na své TV i bez konzole

Získejte přístup ke stovkám herních titulů. A to vše na chytré TV rovnou z vašeho obývacího pokoje. S Xbox Game Pass se vám otevírá úplně nová galaxie plná strategických, akčních a sportovních her, které si můžete vybírat z přehledné digitální knihovny. Navíc do ní pravidelně přibývají novinky, takže si je vyzkoušíte přímo v den jejich vydání. Prožijte dobrodružství gamingu i bez PC s jednoduchým přístupem k vašemu televizoru.

Vysoce inteligentní procesor pro kvalitu 4K

Pokročilý procesor Neo Quantum Processor 4K vám nabízí špičkové rozlišení 4K pro opravdu ultimátní zážitek. Využívá rovněž neskutečných 20 neuronových sítí, které v reálném čase generují a analyzují vizuální data a používají je následně k vylepšení sledovaného obsahu. Váš volný čas si zaslouží to nejlepší.

Reproduktory s vrchním vyzařováním

Ke špičkovému obrazu patří také dynamický zvuk a nové reproduktory s vrchním vyzařováním od společnosti Samsung vám jej spolehlivě nabídnou. Umístí vás přímo do středu dění a obklopí prostorovým, kvalitním audiem Dolby Atmos.

Vylepšený obraz díky Neural Quantum Processor 4K

V srdci televizoru OLED se nachází výkonný Neural Quantum Processor 4K, který v reálném čase analyzuje a upravuje jas v každém záběru. I ve vysoce kontrastních scénách se tak dočkáte hlubokého kontrastu a vylepšeného osvětlení vašich filmů a seriálů. V kombinaci se samosvíticími pixely si na Quantum HDR OLED užijete váš oblíbený obsah do nejmenšího detailu.

Prostorový obraz, jak jej vidí lidské oko

Funkce Real Depth Enhancer v kombinaci s pokročilými neuronovými sítěmi sofistikovaně vytváří obraz tak, jak jej přirozeně vnímáme zrakem. Zvyšuje kontrast na objektu v popředí, zatímco pozadí nechává takové, jaké je. V dokumentu o zvířatech se tak můžete těšit na detailně vykreslené detaily srsti či peří, zatímco džungle kolem působí jako skvělá, ale nenápadná kulisa.

4K 120 Hz pro vaše herní vítězství

Hráči se mohou těšit na kombinaci rozlišení 4K a obnovovací frekvence 120 Hz, díky nimž se seberychlejší akce promění v medově plynulý zážitek. Funkce Motion Xcelerator Turbo+ zajišťuje nízkou odezvu a obraz bez zasekávání či rozmazávání, takže se vaši nepřátelé mají na co těšit.

Intuitivní ovládání hlasem

Technologie SmartThings se propojí se všemi vašimi chytrými zařízeními a umožní vám tak ovládat je vzdáleně hlasem či dálkovým ovladačem. Vy se tak můžete pohodlně opřít a relaxovat po dlouhém dni u večerního filmu – stačí jen promluvit a vaše zařízení ihned zareagují.

Skvělý televizor pro zábavu i práci

Filmy, seriály, videohry… ale klidně také práce. Televizor vám umožňuje bez problémů přistupovat k notebooku, stolnímu PC i mobilnímu telefonu. Využijte obří OLED a pracujte komfortně a efektivně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung QE55S95B (2022)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi