Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Sleva 15 %
Doprava zdarma

Šírka: 59 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 220-240, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.2 kW,


Cena 6 789 Kč

Sleva 15% z původní cena: 7 990 Kč Zobraziť nápovědu

67,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR v černé barvě má jednoduché dotykové ovládání s posuvným ovladačem. Funkce Quick Stop umožňuje její okamžité zastavení jediným dotykem prstu. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu. Každá varná zóna má samostatný indikátor zbytkového tepla. Varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR je vybavena funkcí Booster, která zkrátí dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Funkce Auto Pan Detector vyhodnotí, zda je nádobí položené na varnou zónu vhodné svým průměrem. Pro bezpečnost má k dispozici dětský bezpečnostní zámek. Šířka 59 cm.

Praktická varná deska

Výběr varné desky závisí na prostorové dostupnosti ve vaší kuchyni, velikosti domácnosti a vašich osobních návycích při vaření. Pomocí posuvného dotykového ovládání se vám bude se čtyřmi varnými zónami pracovat jednoduše a pohodlně. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka. Indukční varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR bude určitě každodenním pomocníkem v kuchyni. Při využívání indukční technologie se můžete spolehnout na rychlejší, čistší a bezpečnější vaření. Nabízí 4 indukční varné zóny s funkcí Booster. Funkce Power Boost zkracuje dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Když je aktivována, každá varná deska dosáhne dostatečného výkonu, aby umožnila rychlé zahřátí již za 10 minut.

  •     varná zóna 14 cm - 1,25 - 1,5 kW
  •     varná zóna 22 cm - 2,35 - 2,6 kW

Intuitivní ovládání

Indukční varná deska má extra široké a jednoduché posuvné ovládání, které je umístěno vepředu. Umožňuje pohodlně, rychle a přesně regulovat teplotu při vaření. Stačí se dotknout prstem a klouzat po LED ovládacím panelu pro okamžité nastavení úrovně ohřevu, pro každou varnou zónu. Oproti běžným ovládacím prvkům má až dvojnásobnou šířku pro dokonalé pohodlí nastavování.

Zastaví vaření jediným dotykem

Funkce Quick Stop dokáže prakticky okamžitě minimalizovat možné nehody. Varné zóny je možné okamžitě vypnout pomocí dotyku prstu. Zabráníte tak překypění hrnce nebo připálení jídel. V případě, že potřebujete náhle odejít z kuchyně, tato funkce bude určitě výhodou.

Indikátor zbytkového tepla

Indikátor teploty povrchu ve tvaru písmene H vás ochrání před popálením se o horký povrch varné desky. Funguje velmi jednoduše: indikátor ve tvaru písmene H vás upozorňuje na to, kdy je povrch desky dostatečně vychladlý, abyste se ho mohli volně dotknout. Velké H se změní na malé h, tehdy víte, že už je kontakt s varnou deskou bezpečný.

Napoví, jakou nádobu použít

Indukční varná deska nabízí také funkci Auto Pan Detector. Ta vám napomůže při vaření používat vždy ten správný hrnec nebo pánev. Jakmile umístíte varnou nádobu na konkrétní varnou zónu, detektor ihned vyhodnotí, zda je průměr dané nádoby vhodný pro varnou zónu. Pokud pokryje méně než 60 % zóny, upozorní vás zprávou, abyste použili jiné vhodné nádobí.

Bezpečnost

Kromě dětského bezpečnostního zámku, který zabrání nechtěné aktivaci varné plochy, je indukční varná deska vybavena i bezpečnostním vypnutím. Varná deska automaticky vypne kteroukoliv varnou zónu v případě, že na ní zůstaly vařené pokrmy delší dobu, nebo pokud delší dobu nedošlo k žádným změnám v provozu. Nyní si klidně můžete odběhnout zkontrolovat děti, nebo se věnovat návštěvě bez rizika nehody.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 220-240
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NZ64F3NM1AB/UR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno