Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Výška: 5,7 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 8 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR v černém provedení má jednoduché dotykové ovládání s posuvným ovladačem. Funkce Quick Stop umožňuje její okamžité zastavení jediným dotykem prstu. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu. Každá varná zóna má samostatný indikátor zbytkového tepla. Varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR je vybavena funkcí Booster, která zkrátí dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Funkce Auto Pan Detector vyhodnotí, zda je nádobí položené na varnou zónu vhodné svým průměrem. K dispozici je dětský bezpečnostní zámek. Šířka 59 cm.

Moderní vaření na dotek

Vařečku do ruky a vzhůru za kulinářskými zážitky přímo ve vaší kuchyni! Připravte si potřebné suroviny a nádoby, pak už jen stačí zapnout externí ovládací panel indukční varné desky NZ64F3NM1AB od společnosti Samsung. Přeneste se do světa jedinečných chutí s programy jako je například Power Boost nebo Power Level a měňte nastavení své pracovní plochy jediným letmým dotykem tak, jak zrovna potřebujete.

Mlsouni už nemusí čekat

V případě, že pospícháte do práce a potřebujete svým dětem připravit rychlý oběd, vás určitě potěší exkluzivní funkce Power Boost. Bleskový ohřev se tak postará například o slepičí vývar od babičky či omáčku na špagety a ohřeje je do 10 minut. Ušetřete svůj drahocenný čas a podávejte chutná jídla ještě, než odejdete z domu.

Dobrého nepálí, chytrý se podívá

Chcete po vaření omýt povrch indukční desky, ale nejste si jisti, zda už vychladl? S chytrým indikátorem zůstatkového tepla hravě zjistíte, zda už můžete plochu bezpečně setřít. Když totiž varnou zónu vypnete, automaticky se na panelu zobrazí písmeno „H“ – to označuje, že je deska stále horká. Jakmile vychladne, světélko samo zhasne, čímž vám prozradí, že náhodné popálení již nehrozí. 

Zásadní je správná kombinace

Trhají se vám palačinky? Může za to nesprávně zvolená pánev. Indukční varná deska Samsung právě proto disponuje prémiovým řešením Auto Pan Detector, které vám vždy doporučí správnou velikost a poměr nádoby k varné zóně. Pokud náhodou zakrývá méně než 60 % prostoru, funkce vás upozorní na použití jiného kuchyňského náčiní pro ještě lepší a chutnější výsledek.

Poradí si i s dětmi

Zvídavá dítka v kuchyni jsou postrachem snad všech rodičů. Něco na sebe mohou vylít, případně rozbít nebo rozsypat. A co je vůbec nejhorší – mohou se o něco popálit. Indukční deska Samsung NZ64F3NM1AB však myslí i na takové eventuality. Aby vaše ratolest varnou plochu nešťastnou náhodou nezapnula, má v sobě zabudovaný dětský zámek. Při stlačení příslušného tlačítka se celý ovládací panel uzamkne, takže nehrozí, že by se váš malý průzkumník zranil o rozpálenou varnou desku.

Předejde pohromám

Klasický víkend – uklízíte, perete, vytíráte a najednou si vzpomenete. Oběd! Vše přetéká, připaluje se, z pánvičky šlehají plameny. S indukční varnou deskou NZ64F3NM1AB od společnosti Samsung se vám nic takového nestane. Když na ní připravovaná jídla necháte příliš dlouho nebo s ní nijak nemanipulujete, po určité době se automaticky vypne. Vaše kuchyně tak zůstane v bezpečí a vaše vědomí klidné.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NZ64F3NM1AB/UR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi