Samsung MC28H5015AW/EO

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 28 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1250 W, Vestavěný displej, Barva: bílá, Výška: 31 cm, Šířka: 51,7 cm, Hloubka: 47,4 cm. Více info


Cena 4 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní mikrovlnná trouba Samsung MC28H5015AW/EO je šikovnou kuchyňskou pomůckou, která disponuje třemi praktickými funkcemi v jednom spotřebiči. Je kombinací trouby, grilu i konvekční trouby. Mikrovlnná trouba vám vždy připraví zdravá a chutná jídla za krátký čas. Díky jejím přednastaveným režimům a šikovným funkcím si užijete maximální pohodlí a vynikající chuť vašich jídel. Samsung MC28H5015AW/EO má kapacitu 28 litrů a její maximální doba vaření je 99 minut. K dispozici má šest úrovní výkonu. Vnitřek mikrovlnné trouby je z keramického smaltovaného povrchu, který se snadno čistí.

Zdravé vaření za krátký čas

Pokud si chcete připravit čerstvá a zdravá jídla s mikrovlnnou troubou Samsung MC28H5015AW/EO to není žádný problém. Díky 15 přednastaveným režimům vaření si můžete připravit skvělé jídlo vždy, když na něj dostanete chuť. Trouba je vybavena konvekčním vařením, což zaručuje maximální čerstvost a kvalitu jídel. Ať už dostanete chuť na brokolici, hnědou rýži, kuřecí prsa nebo lososa, stačí jednoduše zapnout mikrovlnnou troubu, zvolit program a vychutnávat si hotové jídlo. Široká nabídka místních receptů, které jsou předprogramované, vás potěší a uspokojí vaši touhu po tradičních domácích jídlech. Pro přípravu hotových jídel stačí jediné nastavení a tak ušetříte čas s celkovou přípravou.

Funkce fermentace a odstranění zápachu

S mikrovlnnou troubou Samsung MC28H5015AW/EO si můžete vychutnávat domácí těsto nebo jogurt. Její funkce fermentace, která pomocí fermentační technologie nastavuje správnou teplotu, vám kdykoliv během dne pomůže připravit lahodná čerstvá jídla na snídani, oběd či večeři. Inteligentní mikrovlnná trouba zabraňuje i zápachu z jídel a jejich rozšiřování do prostor kuchyně. Díky nastavení na odstranění pachů se vzduch uvnitř rozptýlí a eliminuje jakýkoliv zápach. Vaše jídla tak budou mít vždy čerstvou a lahodnou chuť.

Výhody mikrovlnné trouby

Špičkový keramický povrch mikrovlnné trouby Samsung MC28H5015AW/EO je odolný vůči poškrábání a nabízí hladký a snadno čisticí povrch, který ani po uplynutí delšího času nezmění barvu. Povrch trouby je antibakteriální a tak zaručuje odolnost vůči bakteriím a nečistotám. Mikrovlnná trouba je velice flexibilní a skvěle navržená pro zaneprázdněné lidi. Při vypnutí otočného talíře máte možnost využít každý milimetr jejího vnitřního prostoru a jednoduše do ní vložit i velké hranaté talíře nebo hrnce. Trouba má možnost nastavení ekologického režimu, který šetří energii a vaše peníze.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 28 L
Výkon grilu 1250 W
Typ vaření gril, horký vzduch

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung MC28H5015AW/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi