Samsung Galaxy S24+ 512 GB žlutý


Chytrý telefon, 6,7", Dynamic Amoled 2X displej, Quad HD+, 3120x1440 px, Procesor: Exynos, 2400, 10 jádrový, Kapacita: 512 GB, Single SIM + eSIM, 12 GB RAM, Hlavní fotoaparát: 50 Mpx, 5G, Kapacita baterie: 4900 mAh, NFC, Čtečka otisků prstů v displeji, Odemykání tváří, Konektor: USB-C. Více info


Cena 30 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 310 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý telefon Samsung Galaxy S24+ ve žlutém provedení je poháněn desetijádrovým procesorem Exynos 2400, 12 GB RAM a systémem Android 14. Telefon se může pochlubit velkým 6,2 palcovým displejem Dynamic AMOLED 2X s rozlišením QHD+ 3120 × 1440 pixelů. Pro ukládání dat je k dispozici 512 GB interní paměti. Nechybí hlavní fotoaparát s rozlišením 50 Mpx, baterie s kapacitou 4 900 mAh nebo krytí IP68. V nabídce konektorů najdete USB-C.

Galaxy S24 | S24+

Vstupte do světa mobilních technologií nové generace. Galaxy S24 | S24+ jsou prémiové telefony s úchvatným tělem, jejichž dominantou je zářivý Dynamic AMOLED 2X displej krytý odolným sklem s vysokou ochranou vůči vodě a prachu IP68. Ten dokáže zobrazit všechen váš milovaný obsah i fotografie, které pořídíte se systémem objektivů profesionální kvality, zahrnující 50Mpx fotoaparát a 10Mpx snímač s možností až 3násobného přiblížení a obrazovou stabilizací. Vysoký výkon pro dynamický gaming i ničím nerušený multitasking pak zaručí moderní mobilní procesor a vysoká kapacita operační paměti. Pokročilé možnosti umělé inteligence Galaxy AI* pak usnadní komunikaci s ostatními díky překladu psaného i mluveného slova v reálném čase, pomohou s výtahem a strukturací poznámek, nebo rychle přinesou výsledky vyhledávání čehokoliv, co zakroužkujete. 

Dejte sbohem jazykovým omylům

Pracujte s materiály v cizím jazyce, zúčastňujte se firemních videohovorů se zahraničními kolegy, nebo se spojte se svými přáteli na druhé straně planety. V těchto a spoustě dalších případech se jistě bude hodit funkce Live Translate, přinášející možnost překladu psaného či mluveného jazyka v reálném čase. Vy tak budete moci vždy spolehlivě komunikovat a odpovídat na zprávy ve vám známém jazyce, zatímco příjemci se na jeho zařízení automaticky přeloží. Uvedená funkce není aktuálně v českém jazyce podporována.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Objevte, co vás zajímá, jediným pohybem

Okuste nový, chytřejší způsob vyhledávání. To přináší inovativní nástroj Circle to Search – nově stačí jakoukoliv věc nebo předmět na displeji vašeho telefonu zakroužkovat a ihned získáte výsledky vyhledávání Google přímo na obrazovku svého telefonu. To přinese jak efektivnější práci, tak i mnohem rychlejší každodenní přístup k informacím o všem, co vás fascinuje. Funkce pak funguje dokonce i v aplikaci fotoaparát, takže budete moci snáze objevovat svět kolem vás.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Rychlé a přehledné poznámky s AI

Často si děláte poznámky, ale občas se z toho stane změť nesourodého textu, ve kterém se špatně orientuje? Spolehněte se na chytré algoritmy umělé inteligence aplikace Note Assist, která každý příběh zkrátí a zpřehlední pomocí snadno kontrolovatelného formátování a shrnutí. To vám navíc zrychlí i přístup ke starším poznámkám, takže se v nich už nebudete ztrácet.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Razí moderní přístup k fotografii

Pořídili jste krásné snímky, ale něco jim chybí, nebo naopak přebývá? Žádný problém – přesně pro tyto a další případy je tu funkce Photo Assist, přinášející editační nástroje s podporou AI. Přesunutí nežádoucích osob a objektů a inteligentní doplnění následně vzniklého prázdného místa nebylo ještě nikdy jednodušší a přesnější. A fotobombám bude jednou provždy učiněna přítrž.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Zlepší každý váš den

Telefony řady Galaxy S24 byly vytvořeny tak, aby se staly vaší nedílnou součástí, k čemuž jim slouží celá řada vylepšení. Ať už jde o větší displeje, vyšší výkon, či optimalizovanou výdrž baterie, s jejich pomocí každodenní radosti i starosti spolehlivě zvládnete. A v případě, že si zvolíte Galaxy S24+, se budete moci kochat pohledem na QHD+ obrazovku s dosud nejvyšším rozlišením na zařízení Galaxy. 

50 Mpx vyjádří podstatu věcí kolem vás

Telefony Galaxy S24 | S24+ jsou vybaveny sadou fotoaparátů profesionální kvality, které zajistí vždy přesné a stabilní vyjádření všech vašich fotek a videí. Ať už jde o hlavní 50Mpx snímač s vysokým rozlišením fotografií, 12Mpx selfie objektiv či 10Mpx teleobjektiv s až 3násobným zoomem, vaše přátele, rodinu i vše, co milujete, zaznamenáte s přirozenou krásou barev a jednotlivých detailů. 

Odhalte tajemství noci

Večeře v restauraci? Procházka při úplňku? Nebo zachycení noční scenérie dřímajícího města? Vaše jedinečné okamžiky si zaslouží být něčím víc než jen prchavými vzpomínkami. S podporou AI ISP získáte záběry plné bohatých barevných tónů, výrazných kontrastů a pozoruhodné čistoty. Přibližte si jednotlivé detaily prostřednictvím 2násobného nebo 3násobného zoomu v optické kvalitě a sdílejte své noční výpravy na sociálních sítích.

Na dlouhé herní maratony

Galaxy S24 | S24+ se stane vaším spolehlivým společníkem při hraní her, ať už se budete hnát za vítězstvím, nebo se vydáte a epické výpravy. Jak? Především díky pokročilému systému rozptylování tepla, které má na svědomí vylepšená chladicí komora Vapor Chamber, integrovaná v obou modelech, díky čemuž už vás nebudou omezovat žádná neočekávaná zpomalení ani frustrující přerušení, které by zničily váš herní elán. 

Více zážitků s jasným adaptivním displejem

Zlepšete svou zábavu s řadou Galaxy S24, kde každý pixel vypráví jasný příběh! Ponořte se do vizuální symfonie na rozsáhlém 6,2" displeji FHD+ modelu Galaxy S24, zatímco Galaxy S24+ ji povýší o úroveň výš díky velkolepému 6,7" obrazu QHD+. Oba displeje Dynamic AMOLED 2X a funkce Vision Booster poskytují bohatou paletu barev a působivý kontrast – a to i na přímém slunečním světle. Ať už jste doma nebo venku, vždy získáte ničím nerušený zážitek ze sledování. 

Propojte svůj svět s Galaxy

Společnost Samsung navrhuje své produkty tak, aby spolu vždy dokázaly komunikovat. Je tedy v podstatě jedno, jestli si koupíte pračku, chladničku, televizor, hodinky nebo sluchátka z rodiny Samsung Galaxy. Pomocí svého telefonu a šikovných aplikací Wearable a SmartThings je můžete snadno a efektivně ovládat. Ušetříte tak nejen čas, ale i energii na vypínání či zapínání spotřebičů a vytvoříte si tak skutečně smart domácnost budoucnosti.

Podpora vašeho zařízení od A do Z

Máte problém s vaším telefonem, nebo chcete zajistit, aby fungoval bezchybně? V tom případě se obraťte na tým expertů společnosti Samsung, který vám se vším rád pomůže. Zatímco Galaxy Konzultant je velice oceňovaná bezplatná služba, kdy si domluvíte schůzku s jedním z vašich odborníků, jenž vám pomůže s nastavením telefonu a aplikací, v případě, že bude třeba zařízení dopravit do servisu, tak v případě záručních oprav budete moci učinit zcela zdarma. A pokud budete mít problém a nebude se vám chtít nikam chodit ani zařízení posílat, je tu pro vás služba Vzdálená správa, kdy se s vámi spojí servisní technik a pomůže vám s nastavením, aplikacemi, účty, aktualizací software nebo zálohou vašich důležitých dat.

Přesouvejte data rychle a jednoduše

S aplikací Smart Switch bude přechod na nový telefon naprostá hračka. S její pomocí snadno přenesete všechny své fotografie, kontakty a další citlivá data – ať už přecházíte ze zařízení vybaveného systémem Android nebo iOS.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 6.7 "
Operační paměť RAM 12 GB
Kapacita 512 GB
Rozlišení displeje Quad HD+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Galaxy S24+ 512 GB žlutý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi