Russell Hobbs 21672-70 Retro

Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2400 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kvalitní rychlovarná konvice Russell Hobbs 21672-70 nabízí všechny funkce běžné konvice - vysoký výkon, indikátor zapnutí a vysokou kapacitu - a přidává prémiové funkce, které vám přípravu nápojů usnadní a zpříjemní. S objemem 1,7 litru je dost velká pro přípravu 6 šálků. Oceníte funkci zóny rychlého varu, díky níž uvaříte 1 šálek vody za 55 sekund. Konvice je robustní, stabilní s měkčenou přizpůsobenou rukojetí, aby byl její úchop pohodlnější. Teploměr na boku konvice zobrazuje vnitřní teplotu vody i ve chvíli, kdy ji sundáte z podstavce. Nechybí ani ukazatel hladiny vody, základna otočná o 360°, která umožňuje postavit konvici v libovolném směru.

Design

Elegantní design varné konvice v retro provedení od značky Russell Hobbs je spojen s moderními vlastnostmi a rovněž lahodí oku na první pohled. Přichází s řadou praktických vlastností.

Rychlý var

Tato moderní konvice s půvabným nádechem přichází s funkcí zóny rychlého varu, díky níž uvaříte 1 šálek vody za 55 sekund* (* 1 hrnek se rovná 235 ml vody). To je ideální, zvláště když potřebujete rychle horkou vodu nebo si připravujete jen jeden šálek vašeho oblíbeného nápoje.

Dokonalost

S objemem 1,7 litru je dost velká pro přípravu 6 šálků vody, díky čemuž je skvělým pomocníkem pro rodiny. Funkce zóny rychlého varu pro 1/2/3 hrnky se můžete rozhodnout, kolik vody použijete a být překvapeni, jak rychle bude voda uvařená. Při plnění konvice oceníte vodoznak umožňující kontrolu její množství. Další výhodou konvice je také zdokonalený trychtýř, díky kterému bude voda téct rovnou do hrnku a nehrozí tak rozlití na pracovní desku. Analogový teploměr ukazuje aktuální teplotu vody, i když je konvice odstavena mimo základnu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2400 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Russell Hobbs 21672-70 Retro

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Milana

4. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Retro styl

David

10. 7. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Fantastická konvice v úžasném provedení, která je ozdobou kuchyně. Velmi povedené zpracování. Příjemný je i teploměr vody a též rychlost ohřevu. Zároveň není nijak extrémně hlučná. Prostě spokojenost se vším všudy.

Fantastická konvice v úžasném provedení, která je ozdobou kuchyně. Velmi povedené zpracování. Příjemný je i teploměr vody a též rychlost ohřevu. Zároveň není nijak extrémně hlučná. Prostě spokojenost se vším všudy.


Petr

1. 4. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • -elegantní retro design
  • -rychlost ohřevu vody
  • -tím pádem i úspora energie
  • -tichý provoz
  • -teploměr
  • -nevím o ničem,zatím naprostá spokojenost

Krásná,elegantní konvice v retro stylu,tak jak jsme si přáli.<br /> Dobře se drží,výhoda v plně odnímatelném víku.<br /> Nezjištěna žádná závada,s výrobkem jsme spokojeni!