Rowenta PU2840F0 Pure Air City


Čistička vzduchu, Smart ovládání mobilem, Pro velikost místnosti: 24 m2, Senzor kvality ovzduší, Vzduchový výkon: 240 m3/hod., Noční režim, Regulace výkonu. Více info


Cena 5 549 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 5 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 55 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Čistička vzduchu Rowenta PU2840F0 Pure Air City s automatickou detekcí znečištěného vzduchu a nastavením rychlosti pro maximální účinek. Textilní povrch.

Čistička vzduchu Rowenta PU2840F0 Pure Air City

  • Rychlost přívodu čerstvého vzduchu 240 m3/h
  • Inteligentní čištění vzduchu
  • 4 indikátory kvality vzduchu a denní a noční režim
  • Speciální aplikace PURE AIR pro snadné ovládání
  • Kompatibilita s hlasovými asistenty
  • Extrémně tichý provoz
  • Lehký, velmi kompaktní design
  • Elegantní textilní povrch
  • Moderní vzhled
  • Možnost opravy po dobu 15 let: s levným a rychlým dodáním z 6 500 servisních středisek po celém světě

 

Rychlý efekt

Rychlost přívodu čerstvého vzduchu (CADR) 240 m3/h zaručuje rychlé výsledky pro vaši domácnost a vyčistí vzduch v místnosti o rozloze 20 m² za pouhých 12 minut (pokrytí prostoru odhadnuté pro standardní výšku stropu 2,5 m). Domácí čistička vzduchu s automatickou detekcí znečištěného vzduchu a nastavením rychlosti, se 4 indikátory kvality vzduchu a denním a nočním režimem pro maximální účinnost.

Snadné monitorování

Aplikace Rowenta PURE AIR, připojení Wi-Fi a speciální aplikace poskytují pokročilé monitorování a ovládání pro kompletní kontrolu přímo na dlani. Kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Alexa.

Nejlepší filtrace ve své třídě

Vysoce výkonná čistička vzduchu s 360° HEPA filtrací, která zachytí až 100 % alergenů (testy provedené externí laboratoří na březových alergenech při maximální rychlosti zařízení v roce 2022) a 99,9 % virů přenášených vzduchem (testy provedené externí laboratoří na virovém kmeni H1N1 při maximální rychlosti zařízení v roce 2022. Samotná čistička vzduchu nevylučuje potřebu dalších bezpečnostních opatření).

 

Kompaktní provedení a moderní design

Lehký a velmi kompaktní design, který si snadno najde místo ve vaší domácnosti a zabere stejně málo místa jako noční stolek. Úžasný design s elegantním textilním povrchem - dokonalý vzhled pro moderní interiéry.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ano
Pro velikost místnosti 24 m2

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta PU2840F0 Pure Air City

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi