Rowenta CF4710F0 Waves Addict Multistyler vlnkovač 4v1

Multistyler vlnkovač 4v1 Rowenta Waves Addict CF4710F0 je inovativní a všestranný vlnkovač na vlasy, který se přizpůsobí všem typům vlasů a poskytne jim dokonale luxusní vzhled. Na výběr Vám nabízí 4 velikosti vln a díky 6 možnostem nastavení teploty se dokáže přizpůsobit Vašemu typu vlasů. Je vybaven špičkovou technologií nahřívání, která chrání vlasy a dodává jim hladký a lesklý vzhled. Vlnkovač na vlasy je vybaven závěsným poutkem a šňůrou s délkou 1,80 m, takže je jeho použití velmi praktické. Obsahuje i obal pro uskladnění a brožurku s návody na vytváření účesů. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 16 prodejnách

 • Doprava zdarma
 • Sleva 8 %

Popis produktu

Multistyler vlnkovač 4v1 Rowenta Waves Addict CF4710F0   

 • 4 nastavení velikosti vln
 • 6 možností nastavení teploty v rozsahu od 120 °C do 210 °C
 • Špičková technologie nahřívání chrání vlasy a dodává jim hladký a lesklý vzhled
 • Lehké a praktické použití
 • Závěsné poutko
 • Kabel o délce 1,80 m pro pohodlnou manipulaci
 • Obal proti poškrábání pro snadné skladování
 • Brožura s návody na vytváření různých stylů

Stačí si jen vybrat

Rowenta přináší první vlnkovač na vlasy pro neomezené množství druhů vln. Díky své všestrannosti se přizpůsobí všem typům vlasů a poskytuje luxusní vzhled. S tímto vlnkovačem na vlasy můžete popustit uzdu fantazii a vytvářet si účesy podle nálady. Můžete si zvolit třeba volné kadeře, vlnité mikádo, plážové vlny, hollywoodské vlny nebo si vymyslet vlastní styl. Výrobek se dodává s brožurou s návody na vytvoření těchto čtyř typů loken.

Nekonečné množství zvlněných účesů

Vlnkovač na vlasy Rowenta Waves Addict CF4710 umožňuje vytvářet nejrůznější druhy účesů. Díky 4 polohám lze měnit velikost vln. Vyberte si mezi běžným stylem vhodným do práce, letním vzhledem s plážovými vlnami, slavnostním vzhledem v hollywoodském stylu nebo třeba trendy vzhledem s vlnitým mikádem. Použití vlnkovače je vhodné na řídké i husté vlasy.

Přizpůsobí se vašemu typu vlasů

Nabízí 6 nastavení teploty s LED kontrolkami v rozsahu od 120 °C do 210 °C, takže se přizpůsobí přesně Vašemu typu vlasů. Díky špičkové technologii nahřívání chrání vlasy a dodává jim hladký a lesklý vzhled. Vlnkovač na vlasy je opatřen závěsným poutkem a dlouhým 1,80 m kabelem pro pohodlné používání. Pro snadné uskladnění slouží obal proti poškrábání.

10 letá opravitelnost produktů

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopná opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Základní parametry

 • Ionizátor Ne
 • Automatické vypnutí Ano
 • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnost zavěšení: Ano
Keramický povrch: Ano
Ochlazující koncovka: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 36 cm
Hmotnost: 560 g
Výška: 6 cm
Hloubka: 13 cm

Funkce

Ionizátor: Ne
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 6
Počet teplotních stupňů: 6

Energetické údaje

Příkon: 70 W

Ostatní

Kód produktu: 1830007092

Všechny parametry

Recenze Rowenta CF4710F0 Waves Addict Multistyler vlnkovač 4v1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Rowenta CF4710F0 Waves Addict Multistyler vlnkovač 4v1