Rowenta CF3315F0

699 Kč ? Ušetříte 43 % 398 Kč

Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 3,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vlasová kulma Rowenta CF3315F0 má profesionální výkon a její nejvyšší teplota je až 200 ⁰ C. Díky jejímu skvělému výkonu si vytvoříte nádherné dlouhotrvající vlny. Průměr kulmy je 25 mm. Povrch kulmy je turmalínový s izolací a díky tomu dokonale eliminuje statickou elektřinu. Počet její nastavení je 0 - 1. Přívodní kabel je otočný a má délku 1,8 metru a tak vám zaručí příjemnou a snadnou manipulaci. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 43 %

Zvažte i tento produkt

Remington Ci 6325

Remington Ci 6325

S kulmou REMINGTON Ci 6325 nebude pro vás problém, ani v klidu a pohodlí domova, vytvořit si krásné a plné kadeře. Váš účes bude vypadat vždy skvěle a profesionálně. Kulma je vybavena povrchem se 4…

  • Ionizátor: Ano
  • Automatické vypnutí: Ano
  • Keramický povrch: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Kulma Rowenta CF3315F0

Vysoce výkonný ohřívací prvek zajistí konstantní teplota 200 ° C pro dokonalé a rychlé natočení každého pramene vlasů. Výsledek: perfektní a nádherné dlouhotrvající vlny. Ideální 25 mm průměr pro volné a přirozené vlny. Kulma určená pro středně dlouhé a dlouhé vlasy.

Turmalínový povrch

I vám překáží nepříjemné elektrizování vašich vlasů? Odteď je tomu konec. Kvalitní kulma je obohacena o jedinečnou funkci ionizace, která účinně eliminuje statickou elektřinu. Díky tomu se již nemusíte obávat nepěkně zeelektrizovanou vlasů a jejich nedostatečné úpravy. Kromě toho funkce ionizace zabezpečuje vašich vlasům oslnivý lesk a zdravý vzhled.

Zahřátí

Výkonný ohřevný prvek zabezpečuje rychlé nahřátí žehličky jen za 60 sekund takže nemusíte dlouho čekat, než začnete se žehlením vlasů. Studená špička zajistí bezpečné a snadné použití kulmy. Dostatečne dlouhý otočný kabel zaručuje vám pohodlí i ve větší vzdálenosti od zásuvky, zlepšenou flexibilitu a usnadňuje manipulaci. Poskytne vám množství prostoru k dosažení požadovaného vzhledu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ano Ionizátor
  • Ano Automatické vypnutí
  • Ano Keramický povrch

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnost zavěšení: Ano
Keramický povrch: Ano
Ochlazující koncovka: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: fialová
Šířka: 35 cm
Hmotnost: 583 g
Výška: 5,2 cm
Hloubka: 15 cm

Funkce

Ionizátor: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 1
Počet teplotních stupňů: 1

Energetické údaje

Příkon: 45 W

Ostatní

Kód produktu: 1830006381

Všechny parametry

Recenze Rowenta CF3315F0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se