Roccat Magma US černá


Klávesnice, Podsvícení, Ergonomické provedení, Lokalizace klávesnice: US/EN, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, černá. Více info


Cena 1 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní drátová membránová klávesnice Roccat Magma posouvá herní zážitek na vyšší level s poloprůhlednou RGB podsvícenou deskou a vysokoprofilových klávesami. Pyšní se pěti světelnými zónami AIMO, každá s 2 LED podsvícením a 16,8 miliony barev. Klávesy nabízejí rychlou odezvu a tiché stlačování. Nechybí pokročilé funkce Anti-ghosting, 26-Key Rollover a 7 mediálních kláves. K zařízení ji připojíte pomocí USB konektoru. Klávesnice disponuje US lokalizací. Součástí balení je odnímatelná opěrka pro ruce.

 

Světlo, ať svítí

Membránová klávesnice Roccat Magma je vhodná pro milovníky RGB podsvícení, kteří touží po vyšším herním zážitku i během zhoršených světelných podmínek. Horní deska je totiž plně podsvícená s 16,8 miliony barev, využívající technologii AIMO od společnosti Roccat. Deska disponuje deseti LED svítidly a pěti světelnými zónami. Technologie AIMO synchronizuje kombinovatelné produkty a poskytne světelnou kompatibilitu hned po vybalení z krabice bez nutnosti další rozsáhlé konfigurace.

Roccat Magma US černá

Tiché membránové klávesy

Magma s US lokalizací přináší robustní a odolné spínače. Ty umožní citlivou odezvu, zatímco mačkání jednotlivých kláves je tiché a neruší chod hry. Disponuje kvalitními gumovými kopulovitými vysokoprofilovými klávesami. V kombinaci se spínači tak Magma přináší vysokou odolnost, životnost a k aktivaci klávesu nepotřebujete sílu. Technologie Anti-ghosting registruje každé stisknutí bez ohledu na intenzitu hry. Součástí balení je odnímatelná opěrka pro ruce. Klávesnice tak bude skvělým nástrojem nejen pro dlouhé herní večery, ale i pro pohodlné psaní.

Roccat Magma US černá

Roccat Easy-shift[+]

Roccat Easy-shift[+] přidává k hlavním klávesám ve WASD zóně sekundární funkce. Pro aktivaci a rozšíření příkazů stačí danou modifikaci klávesnice podržet a můžete si užívat sekundární funkce kompatibilních kláves. Prostřednictvím aplikace Roccart Swarm si tuto funkci snadno přizpůsobíte.

Roccat Magma US černá

Klíčové vlastnosti klávesnice Roccat Magma

  • Poloprůhledná horní deska s 5 světelnými zónami AIMO, každá s 2 LED podsvícením
  • Tiché membránové klávesy s vysokým zdvihem
  • 7 mediálních kláves
  • RGB podsvícení kompatibilní s technologií Roccat AIMO
  • US lokalizace
  • Odolné spínače
  • Anti-ghosting a 26-Key Rollover
  • Roccat Easy-shift[+]
  • Odnímatelná opěrka pro ruce

Roccat Magma US černá

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 8, Windows 10, Windows 7
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Roccat Magma US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi