Roboti a robotická zvířátka

Jako malí jste si hráli se stavebnicí, možná s legem. Dnešní děti se narodily do světa technologií a tak si místo deskových her přejí k narozeninám nebo pod stromeček spíše hračku s umělou inteligencí. Víte, že slovo robot ve významu umělé bytosti použil poprvé v roce 1921 spisovatel Karel Čapek ve své divadelní hře R.U.R. ?

Kategorie produktů

O kategorii

Robotické hračky pro děti i dospělé

Robotický pejsek, myš nebo dokonce mluvící robot. Každý robot má jiné vlastnosti a funkce, proto si dobře promyslete, po jakém robotovi touží srdce vašeho dítěte. Někteří umí jen chodit, někteří si sednou na povel a jiní se naučí mluvit (za předpokladu, že je to naučíte). A pár robotů vám i zatančí!

Robotická hračka poskytne dětem kamaráda, který je bude doprovázet kamkoliv a možná tak oddálíte prosbu o živé zvířátko, o které se pak nakonec budete muset starat vy.

TIP: Robota většinou ovládáte pomocí dálkového ovladače a proto nezapomeňte dokoupit rovnou i baterie, abyste po otevření nebyli překvapeni, že si dnes asi s robotem nepohrajete.

Smart hračky pro děti i pro dospělé

Pokud máte doma už odrostlejší děti a hledáte hračku, se kterou si budete hrát i vy, zkuste se podívat do kategorie: drony

S dronem na dálkové ovládání zachytíte zajímavé snímky a videa z dovolené z ptačí perspektivy a zaručujeme vám, že jej nebudete ani chtít půjčit dětem. Jen pozor, pilotování dronů podléhá specifickým podmínkám o provozu bezpilotních letounů, proto si raději před pořízením přečtěte pravidla pro létání s drony.

A nebo jste spíš milovník autíček na dálkové ovládání? V kategorii RC modelů najdete nejrůznější modely aut, ale třeba i helikoptéru na dálkové ovládání.

U dětí jsou také velmi oblíbené hoverboardy, které ovládáte pomocí naklápění - nakloníte se dopředu a hoverboard se rozjede dopředu, nakloníte se dozadu a hoverboard zabrzdí. Možná si jako dospělý teď ťukáte na čelo, ale děti hoverboard milují!

A co teprve taková elektrokoloběžka! Z pouhé hračky se díky akumulátoru stane účinný dopravní prostředek na cestu do školy, když vaše dítko zaspí a uvidíte, že díky elektrokoloběžky vytáhnete i puberťáka alespoň na chvilku na čerstvý vzduch.