Roadstar TSPK-990 CD/BT hnědý

Tower audio systém Roadstar TSPK-990 CD/BT je elegantní spojení hudebního přehrávače, zesilovače a 2.1 reproduktorové soustavy v dřevěném těle. Stereo reproduktory poskytují 2x 10W a subwoofer 30W RMS výkon. Dokáže přehrávat hudbu z USB klíče, 3,5mm AUX vstupu, Bluetooth zařízení, FM rádia a díky vestavěné mechanice i CD disky, vše se nachází na vrchní část zařízení. Jelikož se zosilvoač nachází uvnitř, není to třeba k ničemu připojovat, funguje zcela samostatně. Jednoduchý design, věžová konstrucke a dálkový ovladač z něj dělají příjemného společníka domácnosti. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 56 %

Popis produktu

Jednoduše a kvalitně

Příznivci kvalitní reprodukce musí často obětovat hodně prostoru a peněz do mnoha zařízení, aby dosáhli očekávaného výsledku. No audiosystému Roadstar TSPK-990 tyto problémy řeší. Je to totiž kombinace zesilovače, stereo reproduktorů, subwooferu, CD přehrávače a digitálního tuneru v jednom dřevěném těle. Jeho design snadno zapadne do téměř každé místnosti v domácnosti. Stačí ho postavit při nábytek a systém je připraven k přehrávání - netřeba ho připojovat k žádnému dalšímu zařízení. 

ROADSTAR TSPK-990 2

Zábava bez kompromisů

Přehrávání hudby na Roadstar TSPK-990 si oblíbí každý člen domácnosti. Nahoře se nachází přehrávač CD disků, čtečka USB klíčů podporující formáty MP3 a WMA, 3,5 mm jack AUX vstup, či digitální FM PLL tuner s automatickým laděním. Samostatnost zařízení dokazuje i podpora bezdrátového spojení přes Bluetooth konektivitu, díky čemuž víte přehrávat hudbu z mobilního telefonu, tabletu či počítače, byť z jiné místnosti. V balení naleznete také dálkové ovládání, takže reproduktoru se nemusíte ani dotýkat a víte ho kompletně obsluhovat i na dálku. Ovládání usnadňuje podsvícený LCD displej.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • NFC Ne
  • DAB Ne
  • Počet reproduktorů 1

Další vlastnosti

Značka: Roadstar
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šírka: 22 cm
Výška: 105 cm
Hloubka: 22 cm
Hmotnosť: 6,5 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Rádio

DAB: Ne

Reproduktory

Počet reproduktorů: 1

Ostatní

Kód produktu: TSPK-990 CD/BT

Všechny parametry

Recenze Roadstar TSPK-990 CD/BT hnědý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Roadstar TSPK-990 CD/BT hnědý