Ritter AES62SL


Kráječ, Typ kráječe: elektrický, Průměr kotouče: 170 mm, Maximální tloušťka řezu: 14 mm, Barva: stříbrná. Více info


Cena 10 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 107 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický kráječ Ritter AES62SL můžete nainstalovat do každé kuchyňské zásuvky, která má normovanou šířku 45 cm. Je totiž velmi malý, praktický a prostorově nenáročný. Elegantní celokovové provedení stříbrné barvy kráječi přidává na atraktivitě, jeho zoubkovaný nůž na vás zapůsobí leštěným ostřím a průměrem 170 mm. Dá se na něm navolit šířka řezu do 14 mm. Bezpečnostní pojistka zaručí bezproblémové ovládání a držák na zbytky krájených potravin ochrání vaše prsty před poraněním. Nakrájené suroviny zachytí odnímatelná miska z nerezu, která se jednoduše udržuje dokonale čistá.

Použití kráječe

Praktický kráječ Ritter AES62SL je šikovný spotřebič, který využijete při chystání oslav, párty či slavnostní večeře. Díky kráječi budete mít usnadněno krájení chleba, salámu, sýra a jiných pochutin. Kráječ zajistí rovnoměrné, tenké řezy, které budou ozdobou každé obložené mísy a tenký nářez krásně vynikne na chlebíčcích a jednohubkách. Proto odteď pro vás nebude problém připravit i větší oslavy, kterých se zúčastní mnoho lidí. Chlebíčky a obložené mísy budou vypadat jako od profesionála a přitom budou připraveny v pohodlí vašeho domova. Při práci oceníte rychlost a preciznost, s jakou bude vše nakrájené.

Použitie krájača - RITTER AES62SL

Design

Model je určen pro leváky. Je vyroben v elegantní stříbrné barvě, která dodává spotřebiči profesionální vzhled. Kráječ je určen k instalaci do zásuvek s minimální šířkou 45 cm.

Dizajn - RITTER AES62SL

Vybavení

Kráječ má k dispozici zesílený nůž s průměrem 17 cm se speciálně zvlněnou čepelí. Při krájení máte možnost plynule nastavovat šířku řezu, a to až do 14 mm. Proto se můžete spolehnout, že všechny řezy budou nakrájené přesně tak, jak budete požadovat. Spolu s kráječem dostanete i nerezovou misku na nakrájené potraviny.

Bezpečnost

Kráječ Ritter AES62SL je vybaven vypínačem s dětskou pojistkou a k dispozici jsou i saně s ochranou prstů a držákem zbytků potravin. Provoz je naprosto bezpečný.

Údržba

Údržba spotřebiče je jednoduchá a zvládnete ji během chvilky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Ritter
Typ kráječe elektrický
Maximální tloušťka řezu 14 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ritter AES62SL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi