Ritter AES52S vestavěný kráječ


Kráječ, Typ kráječe: elektrický, Průměr kotouče: 170 mm, Maximální tloušťka řezu: 14 mm, Barva: stříbrná. Více info


Cena 12 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 128 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Vestavěný elektrický kráječ Ritter AES52 S je univerzální krájecí přístroj, který je vhodný do standardních kuchyňských zásuvek o šířce minimálně 30 cm. Ačkoli je skládací, přece je maximálně stabilní. Je ve stříbrném provedení, které se hodí do každého pracovního prostoru. Zesílený kotoučový nůž s průměrem 17 cm lze nastavit na šířku řezu až do 14 mm. Bezpečnou práci při momentovém i trvalém krájení zaručuje snadno ovladatelná pojistka. Pro ochranu prstů při krájení malých kousků je možné používat držák zbytků. Nastavitelná pracovní plocha (pomocí šroubu) zvyšuje univerzální flexibilitu přístroje.

Využití kráječe

Špičkový kráječ Ritter AES52S je šikovný spotřebič, který vám usnadní krájení chleba, salámu, sýra apod. Díky tomuto kráječi dosáhnete rovnoměrných a tenkých řezů, které budou ozdobou každé obložené mísy, nebo například tenký nářez krásně vynikne na chlebíčcích. Odteď nebude pro vás problém připravit i větší oslavy, kterých se účastní mnoho lidí. Připravené pohoštění bude vypadat jako od profesionála a přitom bude připraveno v pohodlí domova. Při práci oceníte rychlost, jakou bude vše nakrájené a zároveň skvělý vzhled připravovaných pochutin.

Design

Model je celokovový se stříbrnou metalickou barvou. Díky tomu získal vzhled, který je vhodný i do profesionálních kuchyní. Kráječ Ritter AES52S je určen k montáži do kuchyňských zásuvek, jejichž šířka je minimálně 30 cm.

Dizajn - RITTER AES52S

Vybavení

Kráječ má k dispozici drážkovaný nůž s leštěnou čepelí o průměru 170 mm. Při krájení máte na výběr volitelnou šířku řezu, a to až do 14 mm. Při práci máte možnost použít momentový, jakož i trvalý provoz s bezpečnostní pojistkou. Součástí je i pojistka proti sklopení, a to v případě, pokud není nůž v poloze "0". Krátkodobý provoz je 5 minut. Ve výbavě najdete i misku na nářezy.

Mechanismus

Kráječ Ritter AES52S zabere minimum místa, ale dosáhnete s ním skvělých výsledků. Pevný skládací mechanismus se vejde i na malé místo, takže je vhodný do každé kuchyně.

Údržba

Spotřebič se snadno čistí, a tak je zachována hygiena, která je nutná při práci s potravinami. Pro komfortnější a bezpečnější čištění můžete vyndat kráječ ze zásuvky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Ritter
Typ kráječe elektrický
Maximální tloušťka řezu 14 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ritter AES52S vestavěný kráječ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi