Remington S 9500

 • Sleva 17 %

Žehlička na vlasy, Počet teplotních nastavení: 8, Možnost nastavení teploty, Čas nahřátí: 10 s, Příkon: 60 W, Hmotnost: 600 g. Více info

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Žehlička na vlasy Remington S 9500 patří do série Pearl. Už tento fakt by postačoval a mluvil o kvalitě. Ale my vám i tak řekneme více! Žehlička je vybavena zdokonaleným keramickým povrchem s pravými perlami. Tento je až o 8 x hladší a 5 x trvalejší. I teplotní vybavení je velmi zajímavé. Žehlička dosahuje teploty od 150 do 235 stupňů. Nastavíte a zobrazíte si je na digitálním LCD displeji. Charakteristickým znakem žehličky na vlasy REMINGTON S 9500 je i velmi rychlé zahřátí do pohotovostního režimu. Trvá jen 10 sekund. Žehlička pracuje s delšími, úzkými 110 mm plovoucími plochami. Praktická je i funkce uzamčení teploty. A aby toho nebylo málo, žehlička nabízí k použití i funkci Boost.

Pearl Ceramic

Charakteristickým prvkem při žehličce na vlasy REMINGTON S 9500 je luxusní Pearl Ceramic povrch. Jedná se o speciální povrch, který je tvořen keramikou a příměsí pravých perel. Navíc je zde i 15 x více keramiky než při běžném keramickém povrchu. To způsobí, že je o 85% pevnější, díky čemuž zůstanou žehlicí plochy jako nové déle než pět let. Tento povrch zajistí, že se teplota mnohem lépe rozloží na ploše. Tím pádem si dokážete vytvořit ještě úžasnější účesy a kvalitnější vlasy vyžehlit a upravit. Takže neváhejte a dopřejte si luxus. Dopřejte si kvalitní účesy, přesně takové jako od profesionálního kadeřníka.

Funkce uzamčení teploty

Pro dokonalejší úpravu vlasů nabízí žehlička na vlasy REMINGTON S 9500 i funkci uzamykání teploty. Jednoduše si nastavíte požadovanou teplotu a pomocí tlačítka ji uzamknete. Na displeji se vám zobrazí symbol uzamčení. Tímto se vyhnete například nechtěné změně teploty a tím pádem nesprávné úpravě vlasů.

Napájení

Žehlička na vlasy REMINGTON S 9500 je přizpůsobena na celosvětové napětí. Nebude tedy problémem při cestování a používání v zahraničí. Nemusíte si prověřovat napětí v dané zemi, kam se chystáte. Stejně při napájení ze sítě využívá kabel dlouhý až tři metry. Nebude vám tedy velmi překážet při manipulaci s žehličkou.

 • Digitální displej od 150 do 230 ° C
 • LCD zámek & Turbo Boost
 • Vysoce výkonné keramické topné články:
 • Připravena k použití za 10 sekund
 • Ultra rychlé obnovení
 • Delší úzké 110 mm plovoucí plochy
 • Uzamykatelný kloub žehlících kleští
 • Celosvětové napětí
 • Automatické vypnutí po 60 minutách
 • 3 m otočný kabel
 • Žáruvzdorné luxusní pouzdro a podložka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ne
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 10 s
Automatické vypnutí Ano
Počet teplotních nastavení 8
Keramický povrch Ano

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Remington S 9500

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Viktor

2. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíLubomir

26. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoVáclav

19. 1. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Maximální spokojenost.


Jan

29. 12. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Rychlost nahřívání, nastavení teploty

Spokojenost