Remington D 5220 Pro-Air Turbo

  • 20 % sleva s kódem

Koncentrátor vzduchu: 1, Hmotnost: 800 g, Délka kabelu: 1.8 m, Počet rychlostí: 2, Ionizátor: Ano, Příkon: 2400 W, Počet nástavců: 2, Foukání studeným vzduchem: Ano, Tryskový difuzor: Ano, Difuzér: Ano, Hřebenový nástavec: Ne, Sklopná rukojeť: Ne. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fén Remington D5220 v černé barvě nabízí 3 teploty a 2 rychlosti se studenou vlnou pro fixaci účesu. Generátor iontů má o 90 % více iontů, takže zajišťuje krásně lesklé vlasy bez krepatění. Funkce turbo zvyšuje rychlost proudění vzduchu pro rychlejší sušení. Fén se může pochlubit 2× delší životností motoru a 1,8 m dlouhou šňůrou.

Výkon a inovativní funkce

Extrémně výkonný vysoušeč vlasů Remington D5220 má výkon 2 400 W a prvotřídní inovativní funkce, které vám pomohou vytvořit dokonalý hedvábně hladký účes. Generátor iontů dodává o 90 % více iontů pro lesk bez krepatění a funkce Turbo zvyšuje rychlost proudění vzduchu pro rychlejší vysoušení. Silný proud vzduchu dosahuje rychlosti až 90 km/h. Tento fantastický vysoušeč vlasů se může pochlubit 2× delší životností motoru a 1,8 m dlouhou šňůrou. Díky 3 nastavením teploty, 2 rychlostem a studené vlně pro nastavení účesu vám pomůže dosáhnout vždy dokonale hladkého výsledku.

Ionizace

Ionty obsažené v proudu vzduchu vycházejícího z fénu mění molekuly vody z mokrých vlasů na mikrokapičky, které snadno a rychleji vysychají. Vlasy jsou pak vystaveny teplu kratší dobu a zůstávají zdravější. Ionty také zabraňují statické elektřině ve vlasech a jejich krepatění, takže vlasy jsou hladší. O zapnutí vás informuje kontrolka ionizace.

Balení

V balení najdete také difuzér pro vytvoření ještě lepšího účesu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Koncentrátor vzduchu 1
Hmotnost 800 g
Délka kabelu 1.8 m
Počet rychlostí 2
Ionizátor Ano
Příkon 2400 W
Počet nástavců 2
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ano
Hřebenový nástavec Ne
Sklopná rukojeť Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Remington D 5220 Pro-Air Turbo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi