Quell poddřezová filtrační jednotka


Poddrezová filtrace, Objem přefiltrované vody: 3000 l, Hmotnost: 1 695 g, Výška: 30 cm, Šířka: 22 cm, Hloubka: 10,1 cm, Barva: bílá. Více info


Cena 5 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 55 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Quell poddřezová filtrační jednotka disponuje kompaktním rozměrem a je vhodná i do malých prostor. Filtrační jednotka je vybavena kombinací dvou filtrů: uhlíkový blok a Disruptor™, čímž je dosaženo prakticky dokonalé filtrace vody.

Quell poddřezová filtrační jednotka

 • 2stupňová filtrace (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje více nečistot bez potřeby elektrické energie
 • Dezinfekce antimikrobiálním stříbrem
 • Jednoduchá instalace
 • Rychlá a bezeztrátová filtrace
 • Rychlá výměna filtračních vložek
 • Průtok: 2,5 l/min
 • Kapacita filtračních vložek: 3 000 l (kvalita vody může kapacitu ovlivnit)
 • Životnost filtračních vložek: 6 měsíců
 • Součástí balení je chromový kohoutek
 • Optimální tlak vody: 100-400 kPa
 • Systém může filtrovat pouze vodu v rozmezí 4-38 °C (NEPOUŽÍVAT horkou vodu)
 • Možnost kombinace filtračních vložek PP sediment, CarbonBlock, Disruptor™
 • 100% recyklovatelná (bez filtrů)

Není voda jako voda

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká voda vám vytéká doma z kohoutku? Nejspíš bude otestovaná a bezpečná, ale chutná vám? Aby tato voda byla opravdu nezávadná, je zapotřebí určitých přísad, které v takové vodě zaručeně ucítíte, například chlor nebo dezinfekční prostředek. Ty se přidávají do vody za účelem zničení mikroorganismů a ochrany před opětovnou kontaminací při průchodu systémem. Proto je tzv. filtrování vody tím nejlepším způsobem, jak všechny nežádoucí látky odstranit a výrazně tak zlepšit její chuť. S tím vám pomůže poddřezová filtrační jednotka od Quell, která využívá 2stupňové filtrace uhlíkového bloku (CarbonBlock) a technologie Disruptor™, čímž je dosaženo prakticky dokonalé filtrace vody. 

Filtrační technologie Disruptor™

Srdcem této pultové filtrační jednotky Quell je unikátní technologie Disruptor™ v kombinaci uhlíkového bloku (CarbonBlock), které nejen redukují chlor, odstraňují zápach z vody a zlepšují její chuť, ale navíc z vody odstraňují až 99,9 % patogenů a dalších kontaminantů, jako jsou bakterie, viry, mikroorganismy, cysty, parazity, endotoxiny, zbytky léčiv, železo, měď. Současně však ale neodstraňují minerály, které jsou velmi důležitou součástí pitné vody. Samotný proces filtrace tak nevyžaduje vysoký tlak, elektřinu ani chemikálie, nic dalšího se do vody nepřidává. Filtrační technologie Disruptor™ je aktuálně jednou z nejúčinnějších technologií dostupných na trhu. Na základě principu elektrosorpce nejen zadržuje, ale také likviduje organické kontaminanty. Donedávna byl disruptor používán výhradně organizací NASA.

Filtrace na aktivní uhlí

Aby i chuť vody byla lahodná, osvědčilo se aktivní uhlí jako účinné řešení pro eliminaci pachu, chloru, pesticidů a jiných kontaminujících látek. Jedná se o jednu z nejčastěji používaných technologií pro úpravu pitné vody. Aktivní uhlí je černý prášek nebo granule vyrobeny z rašeliny, dřeva, uhlí atd. Uhlí se stává tzv. "aktivním" až díky zpracování při vysokých teplotách, které mění jeho strukturu, pórovitost a zvětšují povrch.

Kompaktní pomocník

Především malé rozměry, kompaktní design a čisté linie této poddřezové filtrační jednotky zajišťují pohodlné řešení filtrace s minimálními nároky na prostor. Součástí balení je také chromovaný kohoutek, který se bude hodit do každé kuchyně. Instalace je velmi jednoduchá - pouze umístěte filtrační část pod umyvadlo. Balení obsahuje všechny potřebné součásti pro instalaci zařízení, včetně třícestného ventilu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Objem přefiltrované vody 3000 l

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Quell poddřezová filtrační jednotka

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Klára

6. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduchá instalace